Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KIKA 2

Komuna e Parisit | 102 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete, apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet, ndodhet ne katin e 5 me orjentim veri jug, me hipoteke, 102 M2, kati 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 25/09/2021
140.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 3+1. SIPERFAQE 102M2 STACIONI I TRENIT

Rruga Karl Gega | 102 M2 | 76.500 Euro

Kati 4 .Pallat ekzistues. Organizohet:. Saloni dhe guzhina te organizuara se bashku•  3Dhoma gjumi.  Korridor. 1 banjo. .Ofrohet: . E mobiluar . Zone e qete. Dhe lehtesisht e aksesueshme• Me pllake dhe parket. Cmimi : 750€ m2 . Me hipoteke. ID LM 057, 102 M2, 1 banjo

Botuar më 25/09/2021
76.500,00 euro

NOBIS PRANË LIQENIT ARTIFICIAL

Nobis pranë Liqenit Artificial | 190 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 te Nobis pranë Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 190 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon., 190 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2021
1.700,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

Te Kompleksi FZ | 100 M2 | 126.000 Euro

Apartament ne shitje 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te ndertuara se fundmi dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode., 100 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Botuar më 25/09/2021
126.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI

Medrese | 120 M2 | 102.000 Euro

SUPER OKAZION !!! Apartament 3+1 ne shitje te Medreseja, rruga 5 Maji.Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i perfunduar nga faza e ndertimit. Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.Pajisjet hidrosanitare jane inkaso. Apartamenti ndodhet ne katin e peste me orientim Jug-Perendim., 120 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
102.000,00 euro

SARANDE

CUK | 435 M2 | 140.000 Euro

Shitet shtepi private 3+1 me sip.trualli 435 m2 dhe sip.ndertimi 140 m2 ne Cuk te Sarandes afer detit.Organizohet ne:sallon ndenje dhe ambjent gatimi,3 dhoma gjumi,2 tualete,verande.sip, 435 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 25/09/2021
140.000,00 euro

MEDRESE

5 MAJI | 120 M2 | 102.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje te Rr.5 Maji.Apartamenti eshte me siperfaqe 120 m2.Organizimi:–Salllon–3 dhoma gjumi-2 tualete-1 ballkon.Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i perfunduar nga faza e ndertimit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka orientim Jug-Perendim.Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.Pajisjet jane inkaso te markes Geberit. sip, 120 M2, ashensor, bosh, gjendja: e re, Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 25/09/2021
102.000,00 euro

21 DHJETORI

TIRANA GARDEN BUILDING | 285 M2 | 456.000 Euro

Shitet apartament 4+1 dubleks me sip.285 m2 tek Tirana Garden Building.Apartamenti ndodhet ne katin e 17 me orientim Jug,cka e ben te kete drite natyrale pjesen me te madhe te kohes. Organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi,4 dhoma gjumi,3tualete+verande.Punimet jane ne faze perfundimtare.Sip, 285 M2, 5 ambjente, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
456.000,00 euro

RR.E KAVAJES

ARLIS SQUARE 21 | 142 M2 | 225.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Arlis 21.Apartamenti eshte me sip.142 m2.Organizimi:~sallon ndenje~ambjent gatimi~3 dhoma gjumi~2 tualete.~1 ballkon i cili lidhet sallonin dhe me dhomat e gjumit~Kubature e rregullt me shperndarje klasike me korridor.Apartamenti disponon dhe nje post parkimi.Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pabanuar.Fasada e pallatit eshte me sistem te ventiluar., 142 M2, Dritaret jane triplex te mbushura me gaz argoni qe minimizon zhurmen.Sistem ngrohje-ftohje me multisplit.DISPONON CERTIFIKATE PRONESIE.

Botuar më 25/09/2021
225.000,00 euro

RR.E KAVAJES

APARTAMENT 3+1 ME QERA TE ARLIS 21 PER ZYRA | 142 M2 | 800 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Kompleksi Arlis, Square 21.Preferohet per zyra.Apartamenti eshte me siperfaqe 142 m2.Organizimi:~ sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 3 dhoma gjumi~ 2 tualete.~ 1 ballkon i cili lidhet sallonin dhe me dhomat e gjumit~ Kubature e rregullt me shperndarje klasike me korridor.Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pabanuar., 142 M2, ashensor, bosh, Apartamenti disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra.

Botuar më 25/09/2021
800,00 euro/muaj
)