Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QERA 3+1 TEK KOMUNA PARISIT!!!

Ne pallat te ri | 138 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 138 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, me ashensor. Hyrje totalisht ...

Botuar më 08/01/2021
450,00 euro

QERA 3+1!! TEK VILAT GJERMANE, PRANE SHKOLLES VIKTOR HYGO,

ne zone te mire | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 2, i mobiluar, hyrje totalisht e kompletuar. Hibrid R...

Botuar më 08/01/2021
350,00 euro

PRANE HYRJES MYSLYM SHYRIT

Pas Neranxit | 110 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ap 3+1 me mobilim bashkohore, ambjenti ka hapsire dhe ndricim natyral, zona eshte e farorshme ne levizje dhe akses, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/01/2021
40.000 leke/muaj

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK PAZARI I RI

rruga Qemal Stafa. | 90 M2 | 76.500 Euro

Ne shitje apartament 3+1 ne Rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri.Apartamenti ka siperfaqe totale 90m2 dhe eshte i strukturuar nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor shperndares, tualet, 2 ballkone. Hyrja ndodhet ne katin e 5(te fundit) te nje pallati ekzisutes. Hyrja ka nevoje per restaurim.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 90 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 17/01/2021
76.500,00 euro

SHITET 3+1 PRANE FUSHES ALI DEM

Rruga Idriz Dollaku | 108 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 ne Ali Dem ,rruga Idriz Dollaku prane fushes.Apartamenti ka siperfaqe 108 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.I mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.I organizuar ne sallon te bollshem i cili ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjumit, kuzhine dhome ndenje, 2 tualete dhe ballkon., 108 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
90.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Rruga Mujo Ulqinako, midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit | 125 M2 | 180.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 125m2 dhe eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, koridor shperndares, 2 tualete, 2 ballkone. Hyrja eshte e investuar dhe me punime shume cilesore. Elektroshtepiaket te markave me te mira. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 125 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
180.000,00 euro

3+1 NE SHITJE NE RRUGEN DON BOSKO PRANE DENTAL TURK NE TIRANE (ID 4131112)

Rr. Don Bosko, afer Dental Turk | 134 M2 | 79.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, 1 dhome e cila mund te sherbeje si studio ose dhome gjumi, siperfaqe 110 m², verande 24 m² (134 m2) me Hipoteke, kati 4 pa ashensor,tualet, 2 ballkone dhe verande, orientimi Jug, punime dekorative, dritare dopio xham dhe me grila, istalime te sistemit te ngrohjes individuale, panel diellor dhe lartesia 3 m., 134 M2, Property ID : 4131112 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2021
79.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE NE RRUGEN MINE PEZA PRANE.PROKURORISE SE,TIRANE (ID 4111101)

Rruga Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes | 116 M2 | 140.000 Euro

Shitet ,Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 116 m²,me hipoteke i mobiluar menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, 2 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkon, orientim me diell, Dhomat e gjumit te shtruara me parket., 116 M2, Property ID :4111101 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2021
140.000,00 euro

KOMBINAT

Kombinat | 155 M2 | 95.000 Euro

Shitet shtepi private 3+1 + toke ne Kombinat.Shtepia ka nje siperfaqe prej 155 m2 dhe trualli nje siperfaqe prej 1000 m2. Shtepia eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi,kuzhine,sallon,tualet,ballkon,bodrum dhe garazh.Eshte i pajisur me certifikate pronesie., 155 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bodrum, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 17/01/2021
95.000,00 euro

ALI DEMI

RR. Idriz Dollaku | 127.4 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 3+1+3 Ballkone +2 Banjo tek Ali Demi .Apartamenti Eshte i Pozicionuar ne Katin e 6 te nje Pallati te ri , me Ashensor dhe Administrim .Apartamenti ka nje Siperfaqe 127.4 m2 dhe Shitet Totalisht i Mobiluar.Cmimi i Shitjes eshte 115.000 Euro.Shitet Gjithashtu Garazh 18.3m2 me Cmimin 10.000 Euro ., 127.4 M2, 2 banjo

Botuar më 17/01/2021
115.000,00 euro

PRANE 21 DHJETORIT KOMPLEKSI MAGNET

shitet | 135 M2 | 190.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete. Sip, 135 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesor.

Botuar më 17/01/2021
190.000,00 euro

BLLOK

Sky Tower | 120 M2 | 550 Euro

Jepet me qira apartament 4+1 ne Bllok.Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi,kuzhine,sallon,tualet dhe depo. Cmimi i qirase ne muaj eshte 550 Euro., 120 M2, 4 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, depo, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 17/01/2021
550,00 euro/muaj
)