Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TE GJUHET E HUAJA

Mbas Gjimnazit | 70 M2 | 35.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Te Gjuhet e Huaja, Mbas Gjimnazit, 70 M2, 35.000 leke
2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 4, ashensor
Përshkrim

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore pallat i ri zona shume e qete e aksesueshme, 70 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

35.000 leke/muaj

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)