Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "PERLAT REXHEPI",

pallati Unikom | 145 M2 | 650 Euro

Jepet me qera 3+1, 145 M2, kati 2, bosh, me k/bufe. Jepet per banim ose zyra. JO AGJENSI.

Botuar më 22/10/2019
650,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek 21 Dhjetori | 96 M2 | 96.000 Euro

Shitet 3+1, 96 M2, kati 1, pallat ekzistues 5 katesh, me 2 banjo, ndahet ne 2 hyrje ne 1+1, e restauruar totalisht

Botuar më 21/10/2019
96.000,00 euro

ZOGU ZI

Zogu Zi | 150 M2 | 400 Euro

Zogu i Zi, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 150 m2, kati 4, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell. Dy muaj garanci., 150 M2, 2 banjo

Botuar më 21/10/2019
400,00 euro

BULEVARDI ZOGU 1

PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+2 ne katine 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me siperfaqe 90m2, apartamenti eshte i mobiluar dhe ndahet ne 2 sallone, 2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 2 ballkone, 100 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/10/2019
350,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 120 M2 | 145.000 Euro

Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina, shitet Apartament 3+1, siperfaqe 119.43 m2 me Hipoteke, kati i 3 me ashensor, i perbere nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, me punime ekstra nga vete pronari si tavan i varur ne sallon, sistem qendror ngrohje ftohje multisplit inverter Toshiba, Panel diellor, parket laminat, kabin dushi, vaske, bolier ariston inverter, 120 M2, 2 banjo

Botuar më 21/10/2019
145.000,00 euro

PALLATET AGIMI

Perballe Ambasades Zviceriane, me pamje nga Blloku | 126 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 126 M2, kati 3, 2 banjo, 2 ballkone, bosh, e preferueshme per zyra

Botuar më 21/10/2019
500,00 euro

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI

tek Pazari Ri ne Qender te Tiranes | 91.8 M2 | 135.000 Euro

Shitet komplet kati I i nje pallati 7 katesh, 91.8 M2, me hipoteke, i ndare ne 3 ambiente: dyqan + banjo, dhome +kuzhine+banjo, garsoniere + banjo, secila me dere me vehte. Jane te dhena me qera 560 Euro total. shitet

Botuar më 21/10/2019
135.000,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

ne ish bllok | 125 M2 | 193.750 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, drejtim Jug-Lindje, pershtatet edhe per zyra, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 21/10/2019
193.750,00 euro

BLV. ‘ZOG I”,

mbi kafe Hilton | 150 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 3+1, 150 M2, kati 5, me 2 ashensor, 2 banjo, 2 ballkone, totalisht e mobiluar, kondicioner ne çdo dhome.

Botuar më 21/10/2019
1.000,00 euro

OKAZION!!! KOMPLEKSI KRISTAL

Pallati i kompleksit, godina B, kati i 4, ap 4/3 | 104.5 M2 | 125.400 Euro

Shitet apartament 3+1, 104.5 M2, kati 4, totali i kateve 5, 2 banjo, i mobiluar, Me ashensor, uje dhe drita 24 ore, me rrjet ngrohje qendrore. Mirembajtje per ashensor dhe pastrim, siguri me kamera dhe roje. Parking nen tokesor. Shesh pushim per femijet.

Botuar më 20/10/2019
125.400,00 euro
)