Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SELITE

Prane nenstacionit elektrik | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i pare shtepi private, 75 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 26/09/2020
20.000 leke/muaj

PRANE ISH- MARKATA VJETER

tek Brryli, Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e zhvilluar si per banim ashtu dhe per investim, te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme | 91 M2 | 55.600 Euro

Shitet apartament 3+1+2ka nje planimetri te rregullt dhe nje siperfaqe prej 91m2. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje me ambienti i gatimit, tre dhoma gjumi, nje korridor shperndares, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 dhe jo te fundit te nje pallati ekzistues., 91 M2, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Botuar më 25/09/2020
55.600,00 euro

RRUGA "SHEFQET KUKA"

Fresku | 150 M2 | 89.000 Euro

Shitet apartament 3+1+ 2 tualete + 2 korridore, 150 m2, Kati i 2, pallat i ri, Hapesira te bollshme, Tualet me dritare, Orientimi Jug-Lindje, Me hipoteke, 150 M2, 4 ambjente, kati 2, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 5 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontakto ENE 95

Botuar më 25/09/2020
89.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 4+3, LIQENI THATE

Liqeni i thate | 263 M2 | 900 Euro

Apartament i tipit papafingo tek Liqeni i Thatë me pamje panoramike nga liqeni, permban një verandë prej 90 m2. ka kondicioner në çdo dhomë., 263 M2, 9 ambjente, kati 5, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2020
900,00 euro/muaj

SHITET ; SUPER APARTAMENT 3+1+2

rruga: Blv.Zhan Dark, pranë Gjykatës së Rrethit | 164 M2 | 205.000 Euro

Apartamenti shitet bashkë me mobilim, nje investim i konsiderueshëm dhe cilësor.??Apartamenti ka komoditetin e hapësirave të mëdhaja , korridor i madh në shpërndarjen e dhomave, ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.??Disponon çertifikatë pronësie/i rivlerësuar., 164 M2, 8 ambjente, kati 12, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2020
205.000,00 euro

RR. HAXHI DALLIU

prane Prokurorise Tiranë | 116 M2 | 139.200 Euro

Shitet apartament ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te favorizuara persa i perket vendodhjes dhe sherbimeve qe ndodhen ne zone.Me certifikate pronesie, 116 M2, 6 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cel: 0698444447

Botuar më 25/09/2020
139.200,00 euro

RRUGA FROSINA PLAKU

Te 21 Dhjetori | 115 M2 | 99.000 Euro

Eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati parafabrikat.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar ne menyre bashkohore. Eshte i pajisur me hipoteke dhe ka nje siperfaqe prej 115m2.Apartamenti mund te ndahet edhe ne dy apartamente 1+1., 115 M2, 3 ambjente, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 25/09/2020
99.000,00 euro

ORIKUM

Vlore | 155 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet ndertese ne Orikum, 1+1+ aneks + ballkon + depo + tualet + korridor, 155 m2, 95 m2 shtese, Kati i 3, Shtesa krijon mundesine e ndarjes ne 2 apartamente, Prane rruges kryesore, 1 km nga plazhi, Orientim Veri-Lindje, Me hipoteke, 155 M2, kati 3, 1 banjo, Kontakto ENE 95

Botuar më 25/09/2020
45.000.000 leke

ALI DEM

Prane Fushes | 110 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartament 3+1+ aneks + dhome tharje + verande + tualet, 110 m2, Kati i 1, E pershtatshme per banim ose biznes, Pamje nga te dyja anet e fushes, Me hipoteke, 110 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, gjendja: shume e mire, Kontakto ENE 95

Botuar më 25/09/2020
87.000,00 euro

DON BOSCO

Don Bosco | 124 M2 | 92.000 Euro

Shitet apartament 3+1+ verande + garazh, 100 m2+ 24 m2 verande + 22 m2 garazh, Kati i 4, pallat i ri, pa ashensor, I mobiluar, panel diellor, punime cilesore dhe dekorative, dritare dopio xham, grila etj, Lartesia 3 m, Orientimi Jug, Me hipoteke. Kontakto ENE 95., 124 M2, 4 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2020
92.000,00 euro
)