Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GJIRI I LALZIT,

tek kompleksi Lura II | 87 M2 | 69.600 Euro

Shitet 2+1, 87 M2, me hipotek, pallat i perfunduar.

Botuar më 14/07/2020
69.600,00 euro

TEK DIPLOMAT 2

Bulevardi Bajram Curri | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 3+1, siperfaqe 100 m², pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete me dritare , ballkon., 100 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 14/07/2020
35.000 leke

BLV ZOGU I

ngjitur me Maternitetin | 155 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 3+1, 155 M2, bosh, vetem per zyra

Botuar më 14/07/2020
600,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Filologjikut | 156 M2 | 165.048 Euro

Shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, sip. 156 m2 me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet nen cmim reference, 1058 €/m2, per banim, zyre, biznes. Property ID :4131082, 156 M2

Botuar më 14/07/2020
165.048,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Filologjikut | 156 M2 | 165.048 Euro

Shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, sip. 156 m2 me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet nen cmim reference, 1058 €/m2, per banim, zyre, biznes. Property ID :4131082, 156 M2

Botuar më 14/07/2020
165.048,00 euro

BULEVARDI ZOGU PARE

OKAZION | 156 M2 | 199.680 Euro

Shitet Apartament 3+1 ( ne pallat te ri ), siperfaqe 156.5 m2 me Hipoteke, kati 7 banim me ashensor ( nuk eshte kat i fundit ), ne cmim perfshihet dhe nje garazhd i mbyllur me cepen 15 m2 me Hipoteke ne katin -1 poshte pallatit ( i aksesueshem me ashensorin e pallatit ), e mobiluar, orientim me diell, 4 min larg qendres, 156 M2, ID: 4131187

Botuar më 14/07/2020
199.680,00 euro

LIQENI I TIRANES, PRANE KOPSHTIT ZOLOGJIK

Liqeni i Tiranes, prane Kopshtit Zologjik | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 140 m², kati i 5 me ashensore, koridor, 2 tualete me dritare, kondicione, 2 ballkone, orientim me diell, pamje fantastike nga Liqeni dhe Kopshti Zologjik., 140 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4231155

Botuar më 14/07/2020
500,00 euro

LAGJIA APOLLONIA - FIER, SHQIPËRI

Shes apartamen 3+1 ne Qender te Fierit | 192 M2 | 110.000 Euro

Shes apartamnet 3+1 me siperfaqe 198 m2, ne qender te Fierit, lagjia Apollonia, rruga Jakov Coxa. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, sallon ndeje, kuzhie, ballkone te bollshme. Ndodhet ne nje palalt te ri shume mire te amdinistruar, me ashensor. Ndodhet jo ne kat te fundit.Shitet e mobiluarDispon dokumentacion te rregullt Hipotekor., 192 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 14/07/2020
110.000,00 euro

KOMPLEKSI DELIORGJI

KOMPLEKSI DELIORGJI | 122 M2 | 1.000 Euro

Apartament 3+1 me qira ne Kompleksin Delijorgji, Rruga e Kavajes.Ka nje organizim shume te mire dhe hapsira te bollshme,i ndare ne sallon ndenje bashke, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, ku njera eshte me tualet brenda dhe garderobe, tualet, dhe 2 ballkone.Apartamenti eshte i mobiluar me arkitekt.Ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri me ashensor.Ka te perfshire ne cmim nje post parkimi!, 122 M2, 04 ambjente, kati 07, totali i kateve 09, 02 banjo, ashensor, 03 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 14/07/2020
1.000,00 euro/muaj

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

jepet me qira | 130 M2 | 500 Euro

Apartament 3+1+2 tualete me dritare.Sip, 130 M2, Kati 5. Pallat i ri me ashensor. Apartament i kompletuar totalisht. Pamje fantastike e Liqenit.

Botuar më 14/07/2020
500,00 euro/muaj
)