Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. MYSLYM SHYRI

tek kafe Ikona | 210 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 210 M2, salle ngrenie, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/04/2020
700,00 euro/muaj

DURRES

prane Shkolles 9-vjeçare "Eftali Koci" | 104 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet 3+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ndersa shtesa tjeter jane 2 dyqane 1+1 (36 M2) ka dhe bodrum eshte me leje ndertimi dhe ne proces legalizimi. Te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti,per furre buke,pastiqeri, sallon bukurie,klinike private etj, 104 M2, 4 ambjente, kati 1, 4 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/04/2020
6.500.000 leke

ISH BLLOKU

Prane njesise nr 5 | 110 M2 | 600 Euro

Pallat i ri, apartament i mobilim super cilesor, guzhine atimi dhe ngrenie me paisje teresisht bashkohore,, 110 M2, 7 ambjente, kati 4, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bodrum, i mobiluar, gjendja: e re, Garazh makine, orientimi jug- lindje

Botuar më 02/04/2020
600,00 euro/muaj

RR. BABE REXHA

Tek qendra Globe | 120 M2 | 13.300 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, 120 M2, i mobiluar

Botuar më 31/03/2020
13.300 leke/person

KOMBINAT, RR. 'ZYBER ZENELI",

lagja 6, nr, 50 | 300 M2 | 15.000.000 Leke

Shitet shtepi 2-kateshe, kati I: 71.2m², kati II: 58.7m², me sip. trualli, 300 M2, Me hipoteke trualli dhe ndertimi. Me çertifikate pronesie te dt 17/1/2020. Çmimi

Botuar më 27/03/2020
15.000.000 leke

RR. "MINE PEZA",

perballe shkolles Hary Fulz | 80 M2 | 160.000 Euro

Shitet 3+1, 80 M2, kati 1, me hipoteke.

Botuar më 27/03/2020
160.000,00 euro

SHITET 3+1 ME SUPER CMIM! PERBALLE GJIMNAZIT QEMAL STAFA,

mbrapa ISSH-se | 130 M2 | 169.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 2, bosh, E pershtatshme edhe per biznes. Nuk bashkepunoj me agjensi. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Botuar më 19/03/2020
169.000,00 euro
)