Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E DIBRES

Medrese | 95 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qira apartament 3+1, 95 M2, 7 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 30/05/2023
45.000 leke/muaj

@APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE NE YZBERISHT

yzberisht | 140 M2 | 112.000 Euro

Apartament 3+1+2 per shitje ne YzberishtApartamenti eshte me siperfaqe 140 m2.Organizohet ne:~ sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 3 dhoma gjumi~ korridor~ 2 tualet~ 2 ballkonePallati ka punime shume cilesore.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode., 140 M2, kati 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
112.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Medrese | 95 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qira apartament 3+1, 95 M2, 7 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 30/05/2023
45.000 leke/muaj

~ SELVIA, RRUGA E DIBRES

JEPET APARTAMENT 3+1+3 ME QERA TE SELVIA | 120 M2 | 700 Euro

Jepet apartament 3+1+3 te Selvia rruga e Dibres.Apartamenti eshte me siperfaqe 120 m2.Organizohet ne;Sallon ndenje~Ambjent gatimi~3 dhoma gjumi ~3 tualete~Verande~Oborr~Garazh.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile private.Per me shume detaje na kontaktoni!, 120 M2

Botuar më 30/05/2023
700,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT EGZISTUES 3+1 ID PLM 3873

zona: 8 Selvia / Rr. e Dibres / Gj. Partizani | 117 M2 | 95.000 Euro

Zona: 8 Selvia / Rr. e Dibres / Gj. PartizaniMe vendndodhje https://goo.gl/maps/a1noTLyFnMTwzwtn8Siperfaqe Neto: 117 m2Siperfaqe BRUTO: 117 m2Kati 5Ashensor: Jo3 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMe hipotekeMobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoOrientimi: LindjeID PLM 3873 - € 95000, 117 M2, kati 05, 02 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 03 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
95.000,00 euro

RR KAVAJES,PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE

prane kishes ortodokse,buze rruges kryesore | 95 M2 | 160.000 Euro

Pallat ekzistues ne kat te 2,mund te ndahet ne 2 apartamente,mund te perdoret edhe per biznes., 95 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/05/2023
160.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE DON BOSKO PERBALLE KOMPLEKSIT FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4131279)

Don Bosko, perballe kompleksit Fiori di Bosko | 190 M2 | 235.000 Euro

Shitet apartament 3+1 me 2 certifikata pronesie(kane qene 2 apartamente), siperfaqe totale 190 m² (165.76 m² siperfaqe neto), kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi shume cilesor. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje shume e madhe, me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, koridor shperndares, 2 ballkone. Investuar me instalimet elektrike, dritaret, grilat elektrike, 190 M2, Property ID : 4131279 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
235.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - TEK FRESKU, NE NJE ZONE SHUME TE MIRE, LAGJE E QETE ME NJE SUPER PAMJE

ne pallat te ri me ashensor dhe vend parkimi | 120 M2 | 380 Euro

Jepet me qera 3 dhoma gjumi, guzhin+sallon, sip, 120 M2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, kondicioner ne cdo dhome, ap. bashkohor dhe me shume drite.

Botuar më 30/05/2023
380,00 euro

BULEVARDI ZOGU I PARE TEK MARTENITETI

ne rruge kryesore,me pamje nga bulevardi | 130 M2 | 1.000 Euro

Pallati eshte ne rruge kryesore,dhe eshte e pershtatshme vetem per biznes., 130 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
1.000,00 euro/muaj

PERBALLE RINGUT,BRENDA UNAZES SE VOGEL,BUZE RRUGES KRYESORE

me pamje nga rruga | 93 M2 | 140.000 Euro

Kati dyte ,qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi,me punime te reja.sip e madhe., 93 M2, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
140.000,00 euro
)