Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!!!TEK KODRA E DIELLIT

ngjitur me rezidencen | 136 M2 | 260 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 +2 tualete. Sip, 136 M2, kati 2. Pallat i ri. Apartament i kompletuar.

Botuar më 02/07/2020
260,00 euro/muaj

NE PORCELAN

tek Artistike Migjeni | 135 M2 | 85.050 Euro

Shitet apartament 3+1+ 2 tualete. Sip, 135 M2, kati 10. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 02/07/2020
85.050,00 euro

SHESHI WILSON PRANE SHKOLLES PETRONINI

Sheshi Wilson prane shkolles Petronini | 137 M2 | 190.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe totale 137 m², me hipoteke, kati 10 me ashensor (jo i fundit), e mobiluar, 2 tualete, ballkon, kondicioner, punime gipsi, korridor qe lidh te gjitha dhomat, orientim me diell., 137 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4131091

Botuar më 02/07/2020
190.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

shitet | 220 M2 | 299.000 Euro

Vilete(duplex) 3+1+ambjent gatimi me vete +2 garderoba. Sip, 220 M2, Punime dhe kompletim super cilesore. Investim me vlere 100.000 euro.

Botuar më 02/07/2020
299.000,00 euro

RR.FAIK KONICA

perballe Petro Nini | 126 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 126 M2, kati 10, ashensor, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
500,00 euro

BLLOK

Tiranë | 115 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 3+1, pallat me tulla te kuqe , me vendodhje ne zone elitare ,gjithashtu ofron shume sherbime si publike edhe private te nevojshme per jetesen. Organizim interesant dhe i rehatashem i ambienteve , organizuar ne ambient gatimi , sallon ndenje , korridor i bollshem qe ben shperndarjen ne dhomat e gjumit dhe tualet , ballkon i bollshem.Dritë dhe mdriçim natyral., 115 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

RR. TODI SHKURTI

500m siper Shkolles se Baletit, pallati tek Britaniku Fitness | 126 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 126 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, 3 dhoma gjumi

Botuar më 02/07/2020
450,00 euro/muaj

HAMALLAJ

Prane rezidences Vala Mar. | 500 M2 | 80.000 Euro

Shitet banese 2 kateshe me toke 500m2. Me hipoteke., 500 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/07/2020
80.000,00 euro

LIQENI I TIRANES, PRANE KOPSHTIT ZOLOGJIK

Liqeni i Tiranes, prane Kopshtit Zologjik | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 140 m², kati i 5 me ashensore, koridor, 2 tualete me dritare, kondicione, 2 ballkone, orientim me diell, pamje fantastike nga Liqeni dhe Kopshti Zologjik., 140 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4231155

Botuar më 02/07/2020
500,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

prane Ambasades Greke, rruga e Kavajes | 120 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 4+1, 120 M2, oborr, pjeserisht i mobiluar, kondicioner

Botuar më 01/07/2020
500,00 euro
)