Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. MINE PEZA

prane pasticeri Flora | 140 M2 | 215.000 Euro

Shitet 3+1, 140 M2, 7 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/09/2019
215.000,00 euro

PLAZH DURRES TEK HOTEL FLORIDA

Plazh Durres tek Hotel Florida | 170 M2 | 80.000 Euro

Ne plazhin e Durresit prane Hotel Florida SHITET Ap 3+1 me sip 170 m2. Ap ne katin e 2 dhe eshte i perbere nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenie, 2 tualete, 1 verande,2 ballkone dhe 1 vend parkimi . Ap ka hapesira te bollshme banimi dhe ka punime cilesore.Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 80.000 euro. Kontakt cel. 0684109062, E-mail.onlineprona@gmail.com, 170 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
80.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

Shkolla e Baletit | 132 M2 | 120.000 Euro

Ne Tirane prane Shkolles se Baletit SHITET apartament me siperfaqe totale 132 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, 1 tualet dhe 2 ballkone.Eshte i paisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 120.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 132 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/09/2019
120.000,00 euro

FIER

Tek Gjimnazi i Ri | 111 M2 | 45.000 Euro

Shitet 3+1, 111 M2, kati 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
45.000,00 euro

KAFJA E RREMES

Tek Myslym Keta | 151 M2 | 78.000.000 Leke

Shitet 3+1, 151 M2, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone, bodrum, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 20/09/2019
78.000.000 leke

MYSLYM SHYRI

Mbas Karburantit | 120 M2 | 370 Euro

Jepet Apartament me qera 3+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore pallat i ri, 120 M2, 4 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/09/2019
370,00 euro/muaj

PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK,

tek Garda | 126 M2 | 114.000 Euro

Shitet 3+1, 126 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, pa ashensor. Me hipoteke, mund te kembehet me apartament ne kete zone. mundesi ndarje ne 2 ap 1+1

Botuar më 20/09/2019
114.000,00 euro

PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK,

tek Garda | 126 M2 | 114.000 Euro

Shitet 3+1, 126 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, pa ashensor. Me hipoteke, mund te kembehet me apartament ne kete zone. mundesi ndarje ne 2 ap 1+1

Botuar më 20/09/2019
114.000,00 euro

RRUGA “HASAN ALLA”

PRANE KOPSHTIT BOTANIK | 125.7 M2 | 139.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje, ne katin 5 me orientim jug i cili ofron nje dhome ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, garderobe dhe ballkon. Apartamenti shitet bashke me nje parkim me cmim 15.000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie, 125.7 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/09/2019
139.000,00 euro

PALLATI “AMBASADOR 3”

10 METRA LARG PARKUT TE TIRANES + STADIUMI QEMAL STAFA | 123 M2 | 270.000 Euro

Apartament ne shitje 3+1+2banjo+ballkon, siperfaqe bruto 146 m2, kati 8, orientim veri-lindje-perendim. Me hipoteke, 123 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/09/2019
270.000,00 euro