Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, ka...

Botuar më 18/01/2020
900,00 euro

TEK ISH STACIONI I TRENIT

dhe afer Bulevardit te Ri | 103 M2 | 73.000 Euro

Shitet Ap 3+1,me Hipoteke, e rregulluar me punime cilesore,kati i dyte,orientim me diell,3 dhoma,kuzhine per gatim e ngrenie,tualet me dritare,korridor, 103 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 23/01/2020
73.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

pas 9-Katesheve dhe Prokurorise se pergjithshme | 152 M2 | 182.400 Euro

Shitet Ap 3+1 I Ri, me punime extra dhe shume cilesore, kati 2 me dy ashensore, me hipoteke 134 m2, ka 3 dhoma gjumi, sallon I madh per ndenje,guzhine per gatim e ngrenje eshte vec, dy tualete nje (me dritare), 2 ballkone, dy koridore,dritaret me plastike, dopio xham e grila, punime gipsi, 4 kondicioner, 152 M2, planimetri shum e pershtatshme per banim, zyre, klinika, biznes etj, orientim me diell. Real Estate EUROPA

Botuar më 23/01/2020
182.400,00 euro

RRUGA DURRESIT

tek ish Ambasada Jugosllave | 88 M2 | 85.000 Euro

Shitet Ap 3+1, kati 3 banim ne pallat 5 katesh, i rregulluar totalisht me punime te reja cilesore, qe nga suvatimet, pllakat, dyert, dritaret dopio xham, parket komplet etj, ka dy dhoma gjumi me diell, nje dhome pritje, guzhin per gatim e ngrenie, ballkon, koridor, tualet i madh dhe ambient lavanteri me cistern e pompe personale, 88 M2, Shitet bosh

Botuar më 23/01/2020
85.000,00 euro

KINOSTUDIO,

prane stacionit te autobusit, | 80 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, me ballkon te madh, dyer dhe dritare te blinduara, e mobiluar totalisht. Ap. bashkohor.

Botuar më 23/01/2020
70.000,00 euro

RR. "NASI PAVLLO"

Perballe qendres Sanitare ose afer Liceut | 86 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1, 86 M2, tre kondicioner, e kompletuar komode

Botuar më 23/01/2020
300,00 euro

AFER TOP CHANNEL

4+1 Shitet | 357 M2 | 157.000 Euro

Apartament 4+1 shitet,ne katin e fundit te nje pallati te ri, 357 M2, kati 8, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, ne menyre komode dhe mjaft cilesore.Na kontaktoni

Botuar më 23/01/2020
157.000,00 euro

RR. “VASO PASHA”

prane Liqenit Artificial | 76 M2 | 95.000 Euro

Shitet 3+1+2ballkone+1 tualet, 76 M2, kati 4, pallat ekzistues, I rregulluar totalisht.Nuk bashkepunojme me agjensi. Cmimi

Botuar më 23/01/2020
95.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

pas Fakultetit te Mjekesise | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1, 110 M2, kati 5, totali i kateve 7, i mobiluar, kushte bashkohore

Botuar më 23/01/2020
300,00 euro

LIQENI I THATE

prane market IAN | 120 M2 | 700 Euro

JEPET ME QERA APARTAMENTI I MOBILUAR LUX, 120 M2, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2020
700,00 euro/muaj

RR.IRFAN TOMINI

Prane Kopeshtit 45,Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re | 126 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 126 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallat ekzistues ka koridorr,per te interesuarit ju lutem kontaktoni ne kete numer telefoni: 0699954410

Botuar më 22/01/2020
85.000,00 euro
)