Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET SUPER DUPLEX TE KOMUNA E PARISIT

KOMUNA E PARISIT | 250 M2 | 260.000 Euro

Shitet duplex te Komuna e Parisit. Ka nje siperfaqe prej 250m2. Ndodhet ne katin e 10 dhe te 11 te nje pallati te ri dhe te administruar mire. Kati poshtem eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 studio, 1 dhome depo, 2 tualete, ka dy ballkone. Salloni dhe studio kane dalje ne te njejtin ballkon. Kati lart eshte i organizuar ne sallon te madh, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 depo, 250 M2, i mobiluar, gjendja: e re, ka nje verande te madhe. Duplex-i ka nje planimetri te rregullt, disponon dokumentacionin e plote dhe ka sistem ngrohje me kondicioner.

Botuar më 07/03/2021
260.000,00 euro

NE BLLOK

ne Bllok | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne nje sallon të madh , kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto ., 150 M2

Botuar më 07/03/2021
500,00 euro/muaj

DUPLEX +2 VENDE PARKIMI TEK RESIDENCA KODRA E DIELLIT 1

REZIDENCA KODRA E DIELLIT1 | 150 M2 | 230.000 Euro

Shitet Duplex tek Rezidenca Kodra e Diellit 1. duplexi organizohet ne 2 kate në njerin kat ndodhet salloni mjaft i bollshëm sëbashku me ambjentin e gatimit, një tualet dhe ballkoni, në katin tjetër janë dy dhoma gjumi nje tualet nje garderobe. Dupleksi është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe momentalisht është i lënë me qera 1000 euro në muaj. Dupleksi disponon dokumentacion te plote, 150 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
230.000,00 euro

OKAZION SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE PROKURORISE

MINE PEZA | 106 M2 | 119.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 prane Prokurorise, te Rruga Mine Peza. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2 dhe ndodhet në katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar . Apartamenti ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i banuar shume pak dhe eshte i mobiluar, 106 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
119.000,00 euro

JEPET DUPLEX ME QIRA TE 21 DHJETORI BILLION372

21 DHETORI | 220 M2 | 800 Euro

Jepet me qira apartament prane Mondialit , te 21 Dhjetori. Eshte i organizuar ne forme duplexi .Eshte 220 m2 , ka 4 dhoma gjumi, nje sallon i madh, nje kuzhine me aneks te vecuar, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje shtepie private. Jepet me qira e mobiluar dhe ka vend parkimi., 220 M2, 5 ambjente, kati 2, i mobiluar

Botuar më 07/03/2021
800,00 euro/muaj

RR. SAMI FRASHERI

Liqeni Artificial i Tiranes | 150 M2 | 36.825.000 Euro

Super apartamnet ne shitje, pozicionohet ne hyrje te Liqenit Artificial Te Tiranes. Ka dy hyrje per ne apartament, njera tek zyra e tjetra ne shtepi., 150 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/03/2021
36.825.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 3+1 +2 ME QERA NE LAPRAKE

SUPER APARTAMENT 3+1 +2 ME QERA NE LAPRAKE | 130 M2 | 350 Euro

SUPER APARTAMENT 3+1 +2 ME QERA NE LAPRAKE, 130 M2, kati 5, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/03/2021
350,00 euro/muaj

SUPER OKAZION 3+1+2 SHESHI WILLSON

Shitet apartament 3+1+2 sheshi willson | 153 M2 | 180.000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 152 m2 dhe ndodhet ne pallat te ri i paisur me ashensor.I organizuar ne sallon ndenje , kuzhine ,tre dhoma gjumi ,dy tualete, ballkon.E mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme., 153 M2, kati 9, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/03/2021
180.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE ME PAMJE NGA LIQENI

Penthouse ne shitje ne zonen e Liqenit te thate . | 220 M2 | 260.000 Euro

Tipologjia 3+1 me nje siperfaqe prej 184 m2 siperfaqe e brendeshme si dhe 36m2 Verande : Sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, garderobe, depo si dhe dy tualete, dy ballkone, 220 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 07/03/2021
260.000,00 euro

SHESHI WILSON

Mbrapa Postes nr.8 | 152 M2 | 180.000 Euro

Zone shume e mire, apartament me punime super-cilesore, pallat i ri me 2 ashensor, mobilim modern, orientim Lindje, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, ballkon, 152 M2, kati 9, 2 banjo

Botuar më 07/03/2021
180.000,00 euro
)