Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA 3+1 KATI 1 I NJE VILE. ME SIPERFAQE  100 M2. BOSH I PA MOBILUAR ALI DEM.

Rruga  Pasho Hysa | 100 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 3+1 e me shume
Jepet me qera 3+1 kati 1 i nje vile. Me siperfaqe  100 m2. bosh i pa mobiluar Ali Dem., Rruga  Pasho Hysa, 100 M2, 25.000 leke
1 banjo
Përshkrim

Me siperfaqe 100 m2 Kati 1. Organizohet:. Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku. 2 dhome gjumiBallkon . 1 banjo .Ofrohet: . Bosh. . Zone e qete• Me pllakeCmimi :25000 lek. 1Qera/1 GaranciID LM 091, 100 M2, 1 banjo

25.000 leke

Botuar më 24/10/2021

Telefon
Email
)