Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ISH FUSHA E BEKSAVE

perballe lokal Ija | 83.5 M2 | 70000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Ish fusha e Beksave, perballe lokal Ija, 83.5 M2, 70.000 euro
Përshkrim

Shitet 3+1, 83.5 M2, kati I, e rregulluar dhe e kompletuar, uje dhe drita 24h, me hipoteke.

70.000,00 euro

Botuar më 20/05/2019

Telefon