Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MUNDESI PER TE MOS U HUMBUR! TEK SHOLLA BALETIT, PERBALLE PIANO BAR

Rr. "Mihal Grameno" | 105 M2 | 126.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, kati 1, 2 banjo, 2 korridore, e ndare ne 2 certifikata pronesie, mundesi pershtatje ne dy hyrje te vecanta

Botuar më 21/08/2019
126.000,00 euro

RRUGA MARIJE KRAJA

Te Porcelani | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 3+1, 120 M2, bosh

Botuar më 20/08/2019
25.000 leke/muaj

LULISHTJA KOMUNA E PARISIT

Lulishtja Komuna e Parisit | 170 M2 | 450 Euro

Ne Tirane prane lulishtes tek Komuna e Parisit jepet me QERA apartament 3+1 me sip 170 m2. Apartamenti perbehet nga koridori,3 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, 2 ballkone dhe garazhd i mbyllur. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashensor dhe eshte komplet i mobiluar.Cmimi 450 euro/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 170 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
450,00 euro/muaj

POGRADEC

kala lagja 4 | 130 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet ap 4+1, 130 M2, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 20/08/2019
4.500.000 leke

PLAZH DURRES TEK HOTEL FLORIDA

Plazh Durres tek Hotel Florida | 170 M2 | 80.000 Euro

Ne plazhin e Durresit prane Hotel Florida SHITET Ap 3+1 me sip 170 m2. Ap ne katin e 2 dhe eshte i perbere nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenie, 2 tualete, 1 verande,2 ballkone dhe 1 vend parkimi . Ap ka hapesira te bollshme banimi dhe ka punime cilesore.Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 80.000 euro. Kontakt cel. 0684109062, E-mail.onlineprona@gmail.com, 170 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
80.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane karburantit | 130 M2 | 123.500 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, 7 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, orientimi perendim-lindje, pallat i ri me ashensor, me hipoteke

Botuar më 20/08/2019
123.500,00 euro

UNAZA E RE, ASTIR

Prane Bar 2 palmat | 108 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 108 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, i pabanuar me pare

Botuar më 20/08/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA FUAT TOPTANI

Prane vilave gjermane,300 metra nga hotel Deja | 132 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 132 M2, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/08/2019
30.000 leke/muaj

NE QENDER

Bulevardi Zogu 1 | 97 M2 | 550 Euro

Apartament 3+1 me qira në Qendër , në një nga zonat më të mira të Tiranës ne Bulevardin Zogu i pare. Ambienti i brendshëm ndahet nga një korridor në ambient të bollshëm ndenje dhe gatimi, tre dhoma gjumi, një tualet , dhe një ballkon. Apartamenti ështe i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket., 97 M2, ashensor, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 20/08/2019
550,00 euro/muaj

RR. KAVAJES

100m poshte 21 Dhjetori | 93 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1, 93 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande

Botuar më 20/08/2019
80.000,00 euro