Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRËS PRANË GALAKTIK CENTER

Galaktik Center | 230 M2 | 155000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 3+1 & me shume
Durrës pranë Galaktik Center, Galaktik Center, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem
6 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 4, ashensor
2 ballkone, depo, verande, vendparkim
Përshkrim

Në Hyrje te Durrësit pranë Galaktik Center SHITET ap 3+1 me sip 230 m2. Ap përbëhet nga korridori, ambjent ndënje, kuzhinë gatimi më vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 veranda të mëdha të mbuluara me strukturë druri dhe vetratë si dhe 2 garazhde të mbyllur. Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 155.000 euro. Pranohet dhe ndërrim me makinë. Informacion Cel. 0684109062, [email protected], 230 M2, 6 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

155.000,00 euro

Botuar më 25/11/2021

Telefon
Email
)