Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 3+1+VERANDE PRANE DELIJORGJIT

Rr. Stavri Themeli te tuneli perballe me Delijorgjin | 100 M2 | 180.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe 100m2 + 50 m2 verande ( ne certifikate 84 m2). Ndodhet ne k...

Botuar më 22/02/2024
180.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VASIL SHANTO PRANE KESH NE TIRANE ( ID 4139159 )

Ne Vasil Shanto, prane KESH | 120 M2 | 189.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 dhe garazh, ne katin e 2 banim, me siperfaqe 120 m², Apartam...

Botuar më 17/02/2024
189.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - TEK PAZARI RI,

ne pallat te ri | 90 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 90 M2, kati 2, i mobiluar, hyrje e rregulluar.

Botuar më 25/02/2024
700,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. "ENVER BEGEJA", 500M NGA SPITALI AMERIKAN 2,

ne nje zone shume te mire | 178 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 3+1, sip, 178 M2, kati 2, 2 banjo, 3 ballkone, i mobiluar, totalisht e kompletuar, arredim bashkohor, hyrje teper komode.

Botuar më 25/02/2024
600,00 euro

JEPET SHTEPI ME QERA, PER BANIM NE PALLAT I RI 3+1

zona: Stacioni Trenit / Zogu i ZiMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/miziewVdufGZnJsP9 | 107 M2 | 600 Euro

Siperfaqe Neto: 100 m2Siperfaqe BRUTO: 107 m2Kati 2Ka Ashensor3 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me AspiratorMobiluarKa kondicionerPllakaProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PLM 11706 - € 600 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 107 M2, kati 2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2024
600,00 euro/muaj

KOPSHTI BOTANIK

RR.SHYQYRI BRARI | 130 M2 | 750 Euro

JEPET ME QIRA 3+1+2, 130 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE "SUELA"

Botuar më 25/02/2024
750,00 euro/muaj

JEPET SHTEPI ME QERA, PER BANIM NE PALLAT I RI 3+1

zona: Stacioni Trenit / Zogu i Zi | 107 M2 | 600 Euro

Kati 2Ka Ashensor3 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me AspiratorMobiluarKa kondicionerPllakaProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PLM 11706 - € 600 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 107 M2

Botuar më 25/02/2024
600,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1 ME QERA NE ZONEN E PAZARIT TE RI, RRUGA QEMAL STAFA,TIRANE, KATI 2 (ID 4239070)

ne zonen e Pazarit te Ri, rruga Qemal Stafa | 90 M2 | 700 Euro

Property ID : 4239070 Rruga Qemal Stafa, afer Pazarit te Ri, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat egzitues, me nje siperfaqe 90 m² (neto).Apartamenti ndodhet ne katin e dyte (jo i fundit), i rikonstruktuar totalisht. Organizohet ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat. Cmimi: 700 euro., 90 M2, Property ID : 4239070 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2024
700,00 euro/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

Kompleksi Gintash | 120 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qira apartament 3+1+2+2 ballkone. Orohet i mobiluar si ne foto, 120 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, gjendja: e mire, post parkimi i perfshire ne cmim

Botuar më 25/02/2024
90.000 leke/muaj

JEPET SHTEPI ME QERA, PER BANIM NE PALLAT I RI 3+1

zona: Liqeni thate / Kopshti BotanikMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/p6arGxssdEW64Sf28 | 170 M2 | 800 Euro

Siperfaqe Neto: 160 m2Siperfaqe BRUTO: 170 m2Kati 4Ka Ashensor3 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me DritareMobiluarKa kondicionerPllakaProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: LindjeID PLM 11700 - € 800 ( Muaji i Pare + 2 Garanci), 170 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2024
800,00 euro/muaj

JEPET SHTEPI ME QERA, PER BANIM NE PALLAT I RI 3+1

zona: Liqeni thate / Kopshti Botanik | 170 M2 | 800 Euro

Kati 4Ka Ashensor3 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me DritareMobiluarKa kondicionerPllakaProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: LindjeID PLM 11700 - € 800 ( Muaji i Pare + 2 Garanci), 170 M2

Botuar më 25/02/2024
800,00 euro/muaj

APARTAMENT DUBLEX 3+1, RESIDENCA KODRA E DIELLIT 2 (DU408008)

Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 2 (Du408008) | 110 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 3 , me sipërfaqe totale 110m² organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit , kati 2 organizohet në 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete me sistem aspirimi. Ne cmim i perfshire dhe nje post parkimi., 110 M2, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, https://isea.al/property/apartament-dublex-31-residenca-kodra-e-diellit-2-du408008/

Botuar më 25/02/2024
1.500,00 euro/muaj
)