Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË

Prane Ardeno Autostrade, Tiranë | 140 M2 | 1.000 Euro

Apartamenti eshte totalisht I investuar e projektuar me atkitekt.Ka diellezim gjate dites dhe pamje te lire.Ofrohet i mobiluar totalisht me mobilje mjaft cilesore, shtruar me parket laminat AC5, dritare dopio xham plastike, ndricim led, sistemMulti split, ngrohje- ftohje ne cdo dhome.Prona ofron gjithashtu edhe parkim personal 30 m2 ne katin -1., 140 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
1.000,00 euro/muaj

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI SHITET APARTAMENT 3+1, 130,000 EURO

Rruga Tefta Tashko | 96 M2 | 130.000 Euro

,Apartamenti ndodhet prane Sheshit Avni Rustemi dhe Pazarit te Ri, dhe ka nje siperfaqe totale 96 m² . Organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenie, 3 dhoma gjumi, 1 tualet. Apartamenti ka hapsiren optimale per ndarje ne 2 apartamente.Ndodhet ne katin e 4-et te pallatit. Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Disponon çertifikate pronesie.Orientimi: Lindje- pere, 96 M2, kati 4, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 130,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
130.000,00 euro

MEDRESEJA

Medreseja | 400 M2 | 4.000 Euro

AMBIENT KOMERCIAL PRANE MEDRESESE!!Ambienti ndodhet në një nga rruget më të kërkuara në kryeqytet ne rrugen e Dibres prane Medresese,Pozicioni në të cilin ndodhet është mjaft i preferuar për zhvillimin e biznesit, duke qenë se objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj.Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si nj, 400 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
4.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË

Prane Ardeno Autostrade, Tiranë | 140 M2 | 1.000 Euro

Apartamenti eshte totalisht I investuar e projektuar me atkitekt.Ka diellezim gjate dites dhe pamje te lire.Ofrohet i mobiluar totalisht me mobilje mjaft cilesore, shtruar me parket laminat AC5, dritare dopio xham plastike, ndricim led, sistemMulti split, ngrohje- ftohje ne cdo dhome.Prona ofron gjithashtu edhe parkim personal 30 m2 ne katin -1., 140 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
1.000,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I PARE MBAS FAKULTETIT TE SHKENCAVE

kur shkon tek shkolla 7 Marsi | 95 M2 | 130.000 Euro

Pallat ekzistues,ne kat te 3,pozicionimi eshte shume i mire,, 95 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/03/2023
130.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,RR KAVAJES TEK RAIFAIZEN BANK

rruga qe lidhet me rre e durresit | 140 M2 | 750 Euro

Prane sheshit te tiranes,pallat i ri ,sip 140m,emobiluar mire, 140 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
750,00 euro/muaj

PERBALLE RINGUT,BRENDA UNAZES SE VOGEL,BUZE RRUGES KRYESORE

me pamje nga rruga | 93 M2 | 140.000 Euro

Kati dyte ,qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi,me punime te reja.sip e madhe., 93 M2, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
140.000,00 euro

RRUGA DIBRES SHITET APARTAMENT 3+1+2+GARAZHD , 220,000 €URO

tek Kompleksi Halili | 166 M2 | 220.000 Euro

Apartamenti eshte me nje siperfaqe totale 166 m² . Organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e ngrenie korridor nderlidhes, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar. Ndodhet ne katin e 4-te te godines me 2 ashensor dhe te mireadministruar.Siperfaqe bruto : 153 m² Orientimi Lindje- Perendim/Garazhd me qepen 20,000 €uro/, 166 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cmimi i apartamentit :200,000 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
220.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK NE POZICIONIN ME TE MIRE

pallate 4 kateshe | 165 M2 | 215.000 Euro

Me nje familje ne kat.pamje shume e bukur.sip totale 165 m dhe sip neto 151m.ka edhe garazhd te madh 50m me cmim 20000 euro, 165 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
215.000,00 euro

JEPET ME QERA SUPER DUPLEX

Rruga Peti | 170 M2 | 700 Euro

Apartamenti eshte totalisht I investuar.Ka diellezim gjate dites dhe pamje te lire.Ofrohet i mobiluar totalisht me mobilje mjaft cilesore, shtruar me parket laminat AC5, dritare dopio xham plastike, ndricim led, sistemMulti split, ngrohje- ftohje ne cdo dhome., 170 M2, kati 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
700,00 euro/muaj
)