Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ALI DEMI

KAFE JONARD | 81 M2 | 400 Euro

Ali Demi, prane kafe Jonard jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 81 m², i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues.Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje dhe ngrenie ,3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare., 81 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit. AGJENSI IMOBILIARE K&H

Botuar më 28/09/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE ASTIR RRUGA TEODOR KEKO TIRANE (ID 4131099)

Astir, Rruga Teodor Keko | 110 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 3+1 (e modifikuar ne sallon 1 dhome), siperfaqe 102 m² (110 m² total) , pallat i ri, me hipoteke, kati 1 i banimit, apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh (ku eshte bere nje dhome e vogel per femijet), 2 dhoma gjumi me dalje ne ballkon secila, 2 tualete, koridor shperndares per te gjithe ambientet, i mobiluar. Shitet i mobiluar 85000 euro., 110 M2, Property ID : 4131099 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
85.000,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

ne ish bllok | 125 M2 | 187.500 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, drejtim Jug-Lindje, pershtatet edhe per zyra, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 28/09/2021
187.500,00 euro

MINISTRIA E JASHTME

Ministria e Jashtme | 202 M2 | 250.000 Euro

Shitet super apartamenti 3+1 tek Ministria e jashtme prane drejtorise se pergjithshme.Apartamenti ka siperfaqe 202 m2, ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ne katin e 2.Eshte i organizuar ne ambient ndjenje, ambient gatimi, 3 dhoma jumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Jepet totalisht i mobiluar dhe i mireinvestuar., 202 M2

Botuar më 28/09/2021
250.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES AFER BANKES SHQIPERISE NE TIRANE (ID 4231183 )

Rruga e Kavajes, afer Bankes Shqiperise, | 150 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, lavastovilje, siperfaqe 150 m², kati 5 me ashensor, 3 kondicioner inverter, 2 tualete me dritare, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 650 Euro i diskutueshem., 150 M2, Property ID : 4231183 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
650,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Shitet | 125 M2 | 175.000 Euro

Apartament 3+1+2 tualete. Sip, 125 M2, Kati 2. Pallat i ri qe perfundon ne Janar 2022. Punime shume cilesore.

Botuar më 28/09/2021
175.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE RRUGEN KONGRESI MANASTIRIT PRANE OXHAKUT NE TIRANE (ID 4139073)

Ne rrugen Kongresi Manastirit prane Oxhakut | 91.1 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1, me kuzhine me vete i mobiluar, siperfaqa totale 91.1 m²(me 3 certifikata pronesie pasi pallati eshte me shtesa), kati pare (i ngritur me 5 shkalle) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe, 3 dhoma gjumi, kuzhine, tualet, koridor, dhe nje depo.Cmimi 65000 euro, 91.1 M2, Property ID : 4139073 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
65.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA (3+1+2) - TEK KODRA E DIELLIT ID: BILLION1084

Kodra e Diellit | 137 M2 | 450 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire-administruar me ashensor.r.Eshte i pozicionuar ne katin e 2-te dhe ka nje siperfaqe totale prej 137m2., 137 M2, 4 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte i pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Na kontaktoni ne nr: +355692033500.

Botuar më 28/09/2021
450,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE RRUGEN KONGRESI MANASTIRIT PRANE OXHAKUT NE TIRANE (ID 4139073)

Ne rrugen Kongresi Manastirit prane Oxhakut | 91.1 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1, me kuzhine me vete i mobiluar, siperfaqa totale 91.1 m²(me 3 certifikata pronesie pasi pallati eshte me shtesa), kati pare (i ngritur me 5 shkalle) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe, 3 dhoma gjumi, kuzhine, tualet, koridor, dhe nje depo.Cmimi 65000 euro, 91.1 M2, Property ID : 4139073 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
65.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE TE RRUGA KOSOVAREVE PRANE BIG MARKETIT NE TIRANE (ID 4131097)

Komuna e Parisit, te Rruga Kosovareve | 135 M2 | 147.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 135 m² (120 m² me Hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje-ftohje ciller, orientmi Veri-Perendim., 135 M2, Property ID : 4131097 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
147.000,00 euro
)