Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ASTIR

Astir | 133 M2 | 99.000 Euro

Shitet apartament 3+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 133 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh, 133 M2, 4 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
99.000,00 euro

RRUGA QEMAL STAFA

Shkolla e Kuqe | 130 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 te Shkolla e Kuqe. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 130 m2. Apartamenti është i pamobiluar, ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 130 M2, 4 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

mbrapa Ambasades Amerikane | 75 M2 | 400 Euro

Rruga Budi, prane Ambasades Amerikane, jepet me qera apartament 3+1, e mobiluar, siperfaqe 75 m², kati i 3 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Lirohet ne fund te dhjetorit.Jepet me qera 400 euro ne muaj., 75 M2, 2 banjo, i mobiluar, ID e Prones : BH 3239016

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE URES SE TABAKEVE , NE TIRANE (ID 4231187)

Rr. Elbasanit, afer Ures se Tbakeve | 130 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore luksoze mobilim i ri i pa perdorur, Guzhine me vete , sallon ngrenje me vete . Siperfaqe 130 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, 2ballkon, orientim me diell,me tavan te varur. Me system ndricimi Led. Cmimi 600 Euro., 130 M2, Property ID :4231187 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro

APARTAMENT 3+1+2 ME 2 GARAZHE NE SHITJE NE ASTIR PRANE BAR 2 PALMAT (ID 4131169)

Ne zonen e Astirit prane bar 2 Palmat | 131 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 me 2 Tualete dhe me 2 Garazhe, Siperfaqe e Apartamentit : 131 m² (neto e shkelshme 113.1 m²), Siperfaqe e Garazheve : 42.8 m², Organizuar ne : Korridor, 3 Dhoma Gjumi, Soxhorno, 2 Ballkone, 2 Tualete, Garazhet jane ne kat -1 dhe jane te mbyllur. Orientimi Veri-Jug Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 115 000 Euro, 131 M2, Property ID : 4131169 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
115.000,00 euro

ALI DEMI

Ali Demi | 86 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 3+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipe¨rfaqe 86 m2. Apartamenti përbëhet nga, ambjenti i ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Pe¨r informacione me¨ te¨ detajuara mos hezitoni te¨ na kontaktoni., 86 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Shkolles Kristaq Rama | 128 M2 | 430 Euro

Tek Komuna e Parisit ,prane shkolles Kristaq Rama jepet me qera apartament me siperfaqe 128m², 3+1 bosh ka vetem kundra bufe , i ndodhur ne katin e 5-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi: 430 €uro, 128 M2, kati 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit : AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 27/10/2021
430,00 euro/muaj

FABRIKA E MIELLIT

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA PERBALLE FABRIKES SE MIELLIT | 127 M2 | 400 Euro

Apartament 3+1 me qera me vendodhje te fabrika e miellit.Apartamenti eshte me siperfaqe 127 m2.Organizohet ne:~ sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 3 dhoma gjumi~ 2 tualete~ 2 ballkoneApartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti.E investuar ne menyre bashkohore ne cdo detaj.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 127 M2, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1+2 ME 2 GARAZHE NE SHITJE NE ASTIR PRANE BAR 2 PALMAT (ID 4131169)

Ne zonen e Astirit prane bar 2 Palmat | 131 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 me 2 Tualete dhe me 2 Garazhe, Siperfaqe e Apartamentit : 131 m² (neto e shkelshme 113.1 m²), Siperfaqe e Garazheve : 42.8 m², Organizuar ne : Korridor, 3 Dhoma Gjumi, Soxhorno, 2 Ballkone, 2 Tualete, Garazhet jane ne kat -1 dhe jane te mbyllur. Orientimi Veri-Jug Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 115 000 Euro, 131 M2, Property ID : 4131169 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
115.000,00 euro

VASIL SHANTO

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TE STACIONI I FUNDIT TE TIRANES SE RE | 155 M2 | 175.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje me vendodhje te Stacioni i fundit te Tiranes se Re.Apartamenti eshte me sip.155 m2.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~3 dhoma gjumi~2 tualete (njera eshte me dritare)~ballkon.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti.E investuar ne menyre bashkohore ne cdo detaj nga vete pronari.Shitet i mobiluar., 155 M2, Apartamenti ndodhet ne nje zone te shkelqyer me vendodhje perfekte.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ndertuar vitet e fundit.Disponon Certifikate Pronesie.

Botuar më 27/10/2021
175.000,00 euro
)