Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I rest...

Botuar më 17/05/2019
100.000,00 euro

OKAZION-UNAZA E RE

Tek Njesia Administrative | 113 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 113 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/05/2019
65.000,00 euro

21 DHJETORI

Rruga Frederik Shiroka | 100 M2 | 350 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne nje pallat ekzistues me siperfaqe totale 100 m2. Organizimi: Salloni I ndenjes, Ambjneti gatimit, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkoni. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe ka orientim jug-lindje., 100 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Vendodhja e mire e apartamentit te ofrom mundesin e te gjitha faciliteteve en kohe te shkurter. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 20/05/2019
350,00 euro/muaj

BLLOKU VASIL SHANTO

Tek Diplomat 1 | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet ap 3+1si dhe 38m shtese e pa mbaruar me letra, 110 M2, kati 4, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, depo, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 20/05/2019
120.000,00 euro

PAZARI RI

Pazari Ri | 136 M2 | 190.400 Euro

Pazari Ri, Rruga Tefta Tashko Koco, shitet Apartament 3+1 me siperfaqje, 136 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, dokumenta te rregullta nga firma, i pa banuar me pare, orientim Veri-Jug-Lindje

Botuar më 20/05/2019
190.400,00 euro

OXHAKU

Rruga Kongresi Manastirit | 122 M2 | 90.000 Euro

Oxhaku, Rruga Kongresi i Manastirit, afer Shkolles Bashkuar, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 122 m2, me Hipotek, 122 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Hipoteke

Botuar më 20/05/2019
90.000,00 euro

RRUGA 5 MAJ

Concord Center | 90.1 M2 | 70.000 Euro

Rruga 5 Maj, afer Concord Center, shitet apartament 3+1 me siperfaqe, 90.1 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Hipoteke

Botuar më 20/05/2019
70.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

prane Bankes Pro Credit | 105 M2 | 350 Leke

Jepet me qera 3+1, 105 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/05/2019
350 leke/muaj

ARTIFICIAL LAKE AREA IN TIRANA. EASY ACCESS TO THE ARTIFICIAL LAKE AREA, THE BOTANICAL GARDEN AREA, THE ZOOLOGICAL GARDEN AREA AND TO UNAZA E MADHE

in Peti Street | 211 M2 | 700 Euro

3 bedroom apartment, located on the third floor of a new building. Living room and kitchen space, 3 bedrooms, 3 bathrooms, a hallway and 3 balconies. The flat is offered empty. The kitchen is to be placed and also a central cooling and heating system will be installed. The works done in the space are very good and also the sanitary equipments, doors and windows with shutters are very qualitative., 211 M2, The apartment has a lot of natural light as a result of the large windows.The area in which the apartment is located is quite quiet and has a lot of clean and fresh air.

Botuar më 20/05/2019
700,00 euro

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni I Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi. Vend i qete dhe ajer i paster. Lirohet ne muajin Mars.

Botuar më 20/05/2019
900,00 euro

ISH FUSHA E BEKSAVE

perballe lokal Ija | 83.5 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 83.5 M2, kati I, e rregulluar dhe e kompletuar, uje dhe drita 24h, me hipoteke.

Botuar më 20/05/2019
70.000,00 euro

RR. “HOXHA TAHSIM”,

ngkitir me Optika Roma, buze rruges kryesore | 125 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1+2banjo+2zballkone, me korridor te madh, 125 M2, kati III, pjeserisht e kompletuar

Botuar më 19/05/2019
50.000 leke