Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

* SHESHI WILLSON

Sheshi Willson | 77 M2 | 125.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Sheshi Willson.Apartamenti ka pamje Veri~Lindje~Perëndim.Disponon Certifikate Pronesie. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues, jo te fundit., 77 M2, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 07/06/2023
125.000,00 euro

APARTAMENT ME QERA 2+1+1BLLK

Mbrapa concord center,me dalje te rruga kryesore 5 maji | 95 M2 | 380 Euro

Pjeserisht I mobiluar me elektroshtepiake(sobe pianure,frigorifer,lavatrice,sistem ndricimi led,tualet I rinovuar)Cmimi 380 euro( mund te shtohen dhe elektroshteoiake ekstra kondicionere opsional)Jepet dhe I mobiluar totalisht 450 euro sipas klientit, 95 M2, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
380,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1+2

KOMPLEKSI ROMARIO | 108 M2 | 118.000 Euro

Me hipoteke, 108 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
118.000,00 euro

* HARRY FULTZ

Hipoteka | 106.6 M2 | 210.000 Euro

Apartament 2+1 ne Shitje me vendodhje te Hipoteka.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Shitet i mobiluar.Disponon dhe nje post parkimi i cili perfshihet ne cmim.Disponon Certifikate Pronesie., 106.6 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 07/06/2023
210.000,00 euro

* BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Corner Residence | 94.4 M2 | 160.000 Euro

Apartament 2+1 ne Shitje tek Corner Residence me vendodhje te Bulevardi Gjergj Fishta.Apartamenti ka planimetri perfekte.Rezidence e re ne ndertim, faze karabinaje., 94.4 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 07/06/2023
160.000,00 euro

SELVIA

Tirane | 105 M2 | 550 Euro

Qera, Apartament 2+1, Selvia / OPP32104, 105 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, • I mobiluar• Sistem kondicionimi• Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të mira, shumë pranë qendrës së Tiranës , duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme

Botuar më 07/06/2023
550,00 euro

* BULEVARDI I RI

Ish Stacioni i Trenit | 117 M2 | 163.800 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Bulevardi i Ri, ish Stacioni i Trenit.Në kompleksin ku ndodhet apartamenti do të mbizotërojë përsosmëria, thjeshtësia, dizajni modern, materialet cilësore të ndërtimit. Firma ndertuese ofron kualitet të shkëlqyer ndërtimi. Kompleksi ofron parkime nëntokësore të cilat kanë cmim më vete. Parkimet do të kenë hyrje private për rezidentët.Apartamenti ka orientim Jug., 117 M2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Apartamenti eshte ne faze karabinaje dhe perfundon pas 2 viteve.

Botuar më 07/06/2023
163.800,00 euro

APARTAMENT ME QERA NE ASTIR TEK VILA L2

Rruga Sokrat Miho | 110 M2 | 500 Euro

Totalisht i mobiluar.Lokacion fantastik ,ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme Ndertim i ri ,Viti 2023,kati 2 me ashensor., 110 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
500,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1,RRUGA THANAS ZIKO

Midis gjimnazit Partizani dhe Shkolles se Kuqe | 85 M2 | 145.000 Euro

85 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro

* KOMPLEKSI TURDIU

Ish Fusha e Aviacionit | 102 M2 | 138.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 te Kompleksi Turdiu, ish Fusha e Aviacionit.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Rezidenca Turdiu dallohet per punimet shume cilesore, dritaret jane dopio xham,termo-hidroizolim, fasade e ventiluar,hidrosanitaret jane inkaso,me ashensore nga me te mirat ne treg.Eshte i shtruar me parket., 102 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Pajisjet hidrosanitare jane inkaso.Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate gjithe dites. Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.

Botuar më 07/06/2023
138.000,00 euro
)