Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ZONA ASTIRIT

Afer Bar Universit | 109.4 M2 | 71000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Zona Astirit, Afer Bar Universit, 109.4 M2, 71.000 euro
1 banjo
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Me Hipotek. Siperfaqe Bruto 109.4 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, korridori, dy dhoma gjumi, nji tualet dhe nje ballkon ne te cilin kane dalje te 3 ambientet e apartamentit, dhe nji tualet., 109.4 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

71.000,00 euro

Botuar më 31/07/2020

Telefon
Email
)