Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 105 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Unaza e Re, Bulevardi i Ri, 105 M2, 30.000 leke
2 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 7, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me Qera Apartament 2+1, 105 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet në zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

30.000 leke/muaj

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)