Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

RR. SHKELQIM TUFA, MBI KRISTAL CENTER

Rr. Shkelqim Tufa, mbi Kristal Center | 74 M2 | 67.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati 2 i banimit me ashensor , tualete me dritare, ballkon i bollshem i cili mund te modifikohet ne kuzhine, orientimi Jug-perendim,, 74 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4111166

Botuar më 25/05/2020
67.000,00 euro

RR. DURRESIT

Rr. Durresit | 64 M2 | 67.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 64 m², kati 2, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim lindje – jug,, 64 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4119063

Botuar më 25/05/2020
67.000,00 euro

RR. MINE PEZA PALLATI 232 KATI 3

pallati 232, prane Prokurorise | 64 M2 | 300.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
300.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

jepet me qera | 50 M2 | 250 Leke

1+1, 50 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
250 leke/muaj

RR. QEMAL STAFA

PAZARI I RI | 56 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 1+1 kati i parafundit te nje pallati ekzistues 6katesh. I mobiliuar 2 vitet e fundit, me kubature te rregullt dhe me orientim nga dielli. Perbehet nga nje dhome gjumi, korridor, ballkon, nje dhome ndenje, aneks dhe banjo.Ne cmim perfshihet edhe interneti i paguar deri ne dhjetor 2020, 56 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
40.000 leke/muaj

TEK CASA ITALIA

ngjitur me hote Princ | 73 M2 | 180 Euro

Jepet me qera ap 1+1 super e mobiluiar per afat te gjate, 73 M2, 1 banjo

Botuar më 25/05/2020
180,00 euro

PRANE SPITALIT SARANDE

Spitali Sarande | 180 M2 | 31.000 Euro

Ne Sarande mbi Spitalin Rajonal SHITET papafingo me sip 180 m2. Papafingo eshte e ndare ne 2 apartamente 1+1 dhe eshte e rrethuar nga te 4 anet me ballkone panoramik me pamje nga qyteti dhe gjiri i Sarandes.Apartamentet kane Certifikate Pronesie dhe SHITEN te dy bashke ose vec e vec.Cmimi i nje Ap. 31.000 euro.Cmimi i te dy Ap. 62.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 068410906, 180 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
31.000,00 euro

LIQENIT TE THATE

Liqenit te Thate | 79 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 79 m² me Hipoteke, kati 4 me ashensor (jo i fundit), tualet , ballkon, orientimi Perendim- Jug, soxhiorno me fasade xhami me plot drite natyrale., 79 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4111164

Botuar më 25/05/2020
60.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 tip rezidencial, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 60 m², kati 3, me parket, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 60 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4211324

Botuar më 25/05/2020
300,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 55 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, kati i pare i nje vile, siperfaqe 55 m², i mobiluar ne menyre moderne, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, tualet me dritare, kondicioner, oborr, orientim me diell., 55 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4211347

Botuar më 25/05/2020
330,00 euro
)