Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI ZHAN D ARK

perball martenitetit Glozheni | 120 M2 | 360 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te Brryli. Orientimi Veri-Jug-Perëndim. Apartamen...

Botuar më 27/01/2020
360,00 euro

BLLOK

Prane viles 31 | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, i arreduar me kushte shume te mira bashkohore, 90 M2, 4...

Botuar më 25/01/2020
400,00 euro/muaj

BLLOK

Pallatet Agimi | 90 M2 | 450 Euro

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te...

Botuar më 23/01/2020
450,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!

Komuna e Parisit | 109.37 M2 | 109.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit b...

Botuar më 23/01/2020
109.000,00 euro

RESTORANT FRESKU

Shitet 2+1 | 125 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1,me hipoteke, 125 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 23/01/2020
80.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi " Fiori Di Bosco " | 94 M2 | 78.020 Euro

Ne Rr. Don Bosko, Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco ", Shitet Apartame...

Botuar më 21/01/2020
78.020,00 euro

RR. MARGARITA TUTULANI

afer Gjimnazit Petro Nini | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, bosh

Botuar më 27/01/2020
300,00 euro

NE FUND TE BULEVARDIT TE RI,

ne nje zone shume te mire, | 79 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 2+1 me sip., 79 M2, e mobiluar dhe kompletuar.

Botuar më 27/01/2020
24.000 leke

RR. 5 MAJI

perballe Lokal Republika | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, pjeserisht i mobiluar, Te mos telefonojne agjensite

Botuar më 27/01/2020
25.000 leke

RR. PETI

prane Kopshtit Zoologjik | 100 M2 | 380 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
380,00 euro

TEK PROKURORIA E TIRANES

PRANE SHKOLLES HASAN VOGLI | 108 M2 | 105.000 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/01/2020
105.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

rruga Bogdani | 126 M2 | 150.000 Euro

Shitet 2+1 ne pallat te ri, 126 M2, kati 4, verande, gjendja: shume e mire, pozicion nga dielli

Botuar më 27/01/2020
150.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Zojes se Keshillit te mire | 138 M2 | 150.000 Euro

Shitet 2+1, 138 M2, kati 3, i mobiluar, pallat i ri, me pamje nga Lindja, me hipoteke. Ka nje Garazhd me qepen. Shitet per arsye emigracioni

Botuar më 27/01/2020
150.000,00 euro

MBI SHKOLLEN PARTIZANI

pozicion shume i mire nga dielli | 101 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 101 M2, kati 3, i mobiluar, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 27/01/2020
100.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

prane 15 Kateshit | 130 M2 | 135.000 Euro

Shitet 2+1, 130 M2, kati 7, 2 ballkone, i mobiluar, pallat i ri, mobilim i ri, 2 banjo me dritare, pozicioni nga Dielli

Botuar më 27/01/2020
135.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

500M NGA ZOGU I ZI, NE KOMPLEKS TE RI | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 4, ne cmim perfshihet dhe garazhdi

Botuar më 27/01/2020
88.000,00 euro
)