Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "JORDAN MISJA", NE FILLIM TE RRUGES

tek rruga e burgut | 95 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, vetrat ...

Botuar më 13/08/2018
250,00 euro

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 10/08/2018
480,00 euro/m2

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 05/08/2018
580,00 euro/m2

PRANE SPITALIT TE FEMIJEVE

shitet | 68 M2 | 46.000 Euro

2+1, 68 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 14/08/2018
46.000,00 euro

TE ZOGU I ZI

Prane Unazes | 100 M2 | 105.000 Euro

Apartament cilesor 2+1+2banjo+ballkon, sip. me te perbashketat 109 m2, kati V. Me hipoteke, 100 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 14/08/2018
105.000,00 euro

RRUGA "ABDYL FRASHERI"

PRANE LIBRI UNIVERSITAR, TE ISH-BLLOKU | 98 M2 | 220.000 Euro

Apartament teper cilesor 2+1+2banjo+ballkon, sip. me te perbashketat 108 m2, kati VII. Rifiniturat mjaft te shtrenjta. Me oxhak. Pamje shume e bukur. Me hipoteke, 98 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/08/2018
220.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI

Prane Policise Bashkiake | 90 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 2 dhoma+ guzhine + 40 m2 oborr. Kati 1. Pallat ekzistues. Apartament i restaururar totalisht dhe i mobiluar me cdo gje. Aktualisht i dhene me qera 300 euro/muaj, 90 M2, oborr, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 14/08/2018
80.000,00 euro

RR."QEMAL STAFA"

tek Selvia | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1 banim, e pershtatshme per zyra

Botuar më 14/08/2018
35.000 leke

NE RRUGEN KOMUNA E PARISIT

tek Kompleksi Kika 1 | 126 M2 | 105.000 Euro

Okazion: shitet apartament 2 dhoma+ soxhorno + 2 tualete. Kati 3. Pallat i ri me hipoteke, 126 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 14/08/2018
105.000,00 euro

TEK BRAKA,

prane Prokurorise | 75 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 7, 1 banjo, i mobiluar, me ashensor

Botuar më 14/08/2018
250,00 euro/muaj

TEK QENDRA CONCORD

Buze rruge | 94 M2 | 77.000 Euro

Shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete me dritare. Kati 5. pallat I ri I sapoperfunduar me hipoteke. Punime shume cilesore. Orientimi jug, 94 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 14/08/2018
77.000,00 euro

NE RRUGEN DON BOSKO

Kompleksi i ri i pallateve Fiore Di Bosco | 90 M2 | 66.000 Euro

Shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Kati 2. Pallat i ri ne ndertim qe perfundon ne fund te vitit 2018, 90 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 14/08/2018
66.000,00 euro

TEK VARRI BAMIT

Prane tregut fruta perime tek Profarma | 75 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartament 2 dhoma + guzhine + aneks. Kati 4. Pallat parafabrikat I restauruar totalisht me punime shume cilesore, 75 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 14/08/2018
57.000,00 euro