Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SAMI FRASHERI

Ngjitur me Gjimnazin Sami Frasheri | 97 M2 | 174.600 Euro

Shietet apartament 2+1 .pallat i ri i sapo perfunduar ndertim i 2020 me standarte .or...

Botuar më 07/07/2020
174.600,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

VLORE

Rr "Osman Haxhiu, prane bulevardit vlore-skele | 75 M2 | 36.000 Euro

Shitet 2+1.Me dokumentacion te rregullt hipotekor, 75 M2, 6 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Mundesia per tu pare nga afer 10-18 korrik. Jo agjensi

Botuar më 09/07/2020
36.000,00 euro

TEK PROFARMA

Tek Profarma | 105 M2 | 95.000 Euro

Tek Profarma shitet apartament 2+1 ne katin e 6-te ne nje pallat ne ndertim me punime cilesore. Apartamenti organizohet ne sallon, dy dhoma, dy tualete njeri eshte me ajrim natyral, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Bashke me apartamentin shitet edhe nje garazh 10 000 Euro. Kontakto Auronin ne numri +355695866020 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme., 105 M2, 2 banjo

Botuar më 09/07/2020
95.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Rajonit 4 | 115 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete+ 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, kati i 5, pallat i ri, me ashensor, garazh i perfshire ne cmim, me hipoteke, 115 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Garazh i pershire ne cmim

Botuar më 09/07/2020
95.000,00 euro

RR. "MUHAMED GJOLLESHA"

p.60, perballe Hotel Doro (Zogu Zi) | 73 M2 | 73.000 Euro

Shitet 2+1, 73 M2, kati 4, totali i kateve 5, i mobiluar, ose bosh. Me hipoteke. Cmimi i mobiluar 78.000 Euro i diskutueshem dhe bosh

Botuar më 09/07/2020
73.000,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

Rruga e Barrikadave | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1, ne pallat te ri, prane qendres, kati i 8, me ashensor, i mobiluar, lirohet ne muajin Gusht, 90 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
350,00 euro/muaj

YZBERISHT

Tiranë | 106 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 2+1,ne pallat te ri me ashensor,ndertim cilesor,ne Yzberisht zone me mundesi facilitetesh.Planimetri e rregullt dhe hapesira te bollshme qe e bejne me te thjeshte mobilimin e apartamentit sipas deshires tuaj.Orientim me drite dhe diell.Me hipoteke.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!, 106 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
60.000,00 euro

PORCELAN

Prane TV Klan | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Porcelanit. Apartamenti ka nje organizim te rregullt. Hyrja e apartamentit behet ne nje koridor i cili mundeson shperndarjen, salloni i ndenjes eshte se bashku me pjesen e gatimit dhe ka ndricim gjate gjithe dites, dy dhoma gjumi te bollshme dhe nje tualet me dritare. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 12 katesh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotek, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 09/07/2020
65.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Perballe Eleonores | 98 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 2+1,ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensor,zone elitare ofron mundesi facilitetesh.Apartamenti karakterizohet nga hapesira te bollshme me forma te rregullta kuadratike qe e bejne me te thjeshte mobilimin e tij.Orientim jug-lindje.Garazh me qepen 20 m .Me hipoteke.Per informacion te metejshem ju lutem na kontaktoni!, 98 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
83.000,00 euro

KTHESA E KAMZES

Pallatet e Verdha | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1+ 2 tualete, kati i 5, pallat me ashensor, mobilim i ri, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2020
25.000 leke/muaj

UNAZE E RE

Prane Artistit | 85 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1. Apartamenti disponon hipoteke. Shitet i mobiluar., 85 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
55.000,00 euro
)