Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SAMI FRASHERI

Ngjitur me Gjimnazin Sami Frasheri | 97 M2 | 174.600 Euro

Shietet apartament 2+1 .pallat i ri i sapo perfunduar ndertim i 2020 me standarte .or...

Botuar më 07/07/2020
174.600,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

TEK SHKOLLA BASHKUAR

prane Ministrise se Mbrojtjes | 75.6 M2 | 90.000 Euro

Shitet 2+1e ndare ne dy apartamente 1+1 (dhome+kuzhine+aneks+ballkon) dhe garsoniere (korridor, tualet dhe dhome gjumi), sip.totale, 75.6 M2, me dy hyrje dalje secila me vehte, te kompletuara, me hipoteke, aktualisht me qera 48.000 leke. Shitet 90.000 Euro

Botuar më 12/07/2020
90.000,00 euro

SUPER CMIM! RRUGA BARDHYL

prane karburant Fredi, buze rruge kryesore, mbi dyqane | 96 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 96 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, bosh, I pershtatshem per banim dhe per zyra apo ambjente tregtare. Ka funksionuar prej kohesh si klinike dentare

Botuar më 12/07/2020
450,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU",

buze rruge | 87 M2 | 126.150 Euro

Shitet 2+1, 87 M2, kati 5, 87 M2, kati 5, tualeti me dritare, hyrje e rregulluar dhe mobilkuar. Me hipoteke. 1450 E/m²

Botuar më 12/07/2020
126.150,00 euro

RRUGA RIZA CEROVA,

siper shkolles Partizani, ngjitur me shkollen 4 Deshmoret, | 65 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 3, i mobiluar, Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 12/07/2020
28.000 leke

RR. "MINE PEZA", PRANE PROKURORISE,

ne nje zone te preferuar me te gjitha facilitetet per nje jetese komode | 116 M2 | 92.000 Euro

Shitet 2+1 (ndertim i vitit 2009), sip, 116 M2, kati 6, 2 banjo, (1 banjo me dritare), organizohet ne: 1 korridor te bollshem, ambient ndenje + gatim, 2 dhoma gjumi, ballkon). Aktualisht e dhene me qera 35.000 leke. Orientim J-L-P. Me hipoteke.

Botuar më 12/07/2020
92.000,00 euro

TEK UNIVERSITETI EVROPIAN

Mbrapa universitetit Evropian | 120 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament me sipërfaqe neto 120m2 mbrapa universitetit “ Europian” . Apartamenti është i organizuar në: 2 dhoma gjumi , sallon+kuzhinë, 2 tualete, 2 ballkone, korridor. Ndodhet në katin e 7 të një pallati me 11 kate.me. Me çertifikatë pronësie. Orientimi : jug-lindje . Çmimi : 100 mijë euro, 120 M2, ashensor, i mobiluar, gjendja: e re, Agjencia Imobilare Prona

Botuar më 11/07/2020
100.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT I MOBILUAR 2+1 TEK BLV. ZOGU I

Bulevardi Zogu I | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar tek Bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar. Organizohet nga nje sallon i madh dhe nje ambjent gatimi me vehte, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet+ ballkon. Ka akses me rrugen kryesore dhe duke qene ne nje zone te mire te Tiranes edhe lehtesisht mund te aksesohen te gjitha atraksionet e Tiranes., 90 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ka nje siperfaqe 90m2. Per nje vizite ne prone si dhe shume prona te tjra na kontaktoni ne +355692033500

Botuar më 11/07/2020
400,00 euro/muaj

RRUGA LUCIE MILOTI TEK RRUGA 5 MAJ

perballe blackstone lounge | 98 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 98 M2, 1 banjo

Botuar më 11/07/2020
24.000 leke

TEK 21 DHJETORI

ISH FUSHA E ZEZE | 100 M2 | 35.000 Leke

JEPET ME QERA 2+1, 100 M2, kati 3, 2 banjo, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 11/07/2020
35.000 leke

BULEVARDI ZOGU I, PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT

Bulevardi Zogu I, prane ish Stacionit te Trenit | 126 M2 | 126.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 126 m² ne total, me Hipoteke, kati i 3 me ashensore, bosh, koridor, 3 ambjente, 3 kondicioner, 2 tualete, depo, ballkon, orientim me diell., 126 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121301

Botuar më 11/07/2020
126.000,00 euro
)