Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TREGU ELEKTRIK, ALI DEM

Prane fundit te tregut elektrik, 2 minuta larg fushes Ali demit | 78 M2 | 33.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Tregu elektrik, ali dem, Prane fundit te tregut elektrik, 2 minuta larg fushes Ali demit, 78 M2, 33.000 leke i padiskutueshem
1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 3
Përshkrim

Jepet me qera apartmaenti 2+1 ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh pa ashensor, apartamenri eshte totlisht i arrefuar me arredim moderne dhe teper cilesor, 78 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

33.000 leke/muaj

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)