Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION-UNAZA E RE

Kompleksi rezidencial Green City | 119.1 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 119.1 M2, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 20/04/2019
90.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Golden Park | 85.18 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara per banim tek golden parku perbal...

Botuar më 18/04/2019
58.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

BRRYLI | 100 M2 | 350 Euro

Apartamenti eshte i restauruar totalisht. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga kra...

Botuar më 17/04/2019
350,00 euro/muaj

KTHESA E KAMZES

Prane Ardenos | 103.8 M2 | 49.000 Euro

Shitet super apartament 2+1, 103.8 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ...

Botuar më 17/04/2019
49.000,00 euro

QENDER

Sheshi Skenderbej | 120 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti me qera ne qender te Tiranes, apartamenti mund te perdoret per bizn...

Botuar më 15/04/2019
400,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 105 M2 | 92.000 Euro

Ne Tirane ne Komunen e Parisit SHITET ap 2+1 me sip totale 105 m2. Ap ndodhet buze rruge ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambjent ndenie i madh, kuzhine me vete, dy ballkone dhe nje tualet. Mund te sherbeje per banim ose per biznes si zyra, klinike dentare, qender estetike ose masazhi. Cmimi 92.000 euro.Per info kontakt 0684109062, onlineprona@gmail.com, 105 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/04/2019
92.000,00 euro

LAPRAKE

Rruga Gjergj Legisi | 90 M2 | 270 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 me super mobilim, 90 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/04/2019
270,00 euro/muaj

RR. "GJERGJ LEGISI"

Laprake | 92 M2 | 55.000 Euro

Përballë shkollës "Aleks Buda", 92 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, gjendja: e re, mundesi shtese per papafingo

Botuar më 22/04/2019
55.000,00 euro

RRUGA NJAZI MEKA

Ura e Babrruse | 100 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 22/04/2019
15.000 leke

TEK KODRA E DIELLIT

Prane supermarket Aldi | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 22/04/2019
25.000 leke/muaj

PORCELAN

Prane Xhamise Xhura, rruga e Porcelanit | 73 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1, 73 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 22/04/2019
58.000,00 euro

RR. REXHEP SHALA

perballe me Bar Unic | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar, preferohen te huaj, per afat te gjate

Botuar më 22/04/2019
300,00 euro

GOLEM

prane Hotel Pameba | 66 M2 | 36.300 Euro

Shitet 2+1, 66 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 22/04/2019
36.300,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

perballe Shkolles Petro nini Luarasi | 109 M2 | 420 Euro

Jepet me qera 2+1, 109 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 22/04/2019
420,00 euro

RR. IBRAHIM KODRA

Kompleksi dinamo, ngjitur me shkollen Feniks, pallatet Hawai | 180 M2 | 144.000 Euro

Shiten dy apartamente 2+1 ngjitur me njeri-tjetrin ne menyre simetrike,shiten bashke ose vec e vec, 180 M2, 3 ambjente, kati 11, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, lutemi jo agjenci imobiliare

Botuar më 22/04/2019
144.000,00 euro