Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

ZONA PERBALL MATERNITET

Zone e qet dhe prane unazes | 85 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe85 ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues me ...

Botuar më 19/11/2020
67.000,00 euro

YZBERISHT,

ne nje zone te mire | 113 M2 | 68.000 Euro

Shitet ap. 2+1, sip, 113 M2, kati 5, hyrje totalisht e rregulluar. Me hipoteke. Hibri...

Botuar më 19/11/2020
68.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUSAVE

mbrapa Globe | 108.86 M2 | 104.506 Euro

Shitet 2+1, orientim lindje, kati V me ashensor, pamje nga Dajti, 108.86 M2, objekti ...

Botuar më 18/11/2020
104.506,00 euro

RRUGA E KAVAJES MBAS ISH POLICISE BASHKIAKE

21 Dhjetori | 107 M2 | 102.000 Euro

Në Tiranë në rrugën e Kavajës mbas ish Policisë Bashkiake SHITET ap 2+1 me sip ...

Botuar më 17/11/2020
102.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK

Kopeshti zoologjik | 115 M2 | 93.000 Euro

Ne Tirane zona e Kopeshtit Zoologjik SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apart...

Botuar më 17/11/2020
93.000,00 euro

TEK KAFJA RREMES, RR. "MYSLYM KETA",

sa kalon AKU qendorre | 180 M2 | 90.000 Euro

Ne pallat te ri shitet 2+1, 180 M2, kati 3, hyrje me punime cilesore, shtruar me parket. Me hipoteke.

Botuar më 26/11/2020
90.000,00 euro

RR. "MYSLYM KETA", TEK KAFJA RREMES,

sa kalon AKU qendrore | 170 M2 | 87.000 Euro

Shitet papafingo 2+1 + verande e madhe, 170 M2, kati 6, 2 banjo, me hipoteke. Çmimi

Botuar më 26/11/2020
87.000,00 euro

INSITUT, PRANE UNIVERSITETIT BUJQESOR,

ne pallat te ri | 118 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 118 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, me ballkon, ap. me punime teper bashkohore.

Botuar më 26/11/2020
26.000 leke

TEK AMBASADA AMERIKANE,

prane drejtorise se Higjenes | 78 M2 | 93.600 Euro

Shitet 2+1, 78 M2, kati 1, i mobiluar, me hipoteke. E pershtatshme dhe per biznes privat.

Botuar më 26/11/2020
93.600,00 euro

RR. "HOXHA TASIM",

tek kryqezimi Bar Oslo | 94 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 94 M2, kati 2, 1 ballkon, i mobiluar, pallat i ri. E lire

Botuar më 26/11/2020
30.000 leke

BULEVARDI ZOGU I PARË

Te Shkencat | 110 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 2+1. Arredim modern. Here e pare ne qera. Pallat i ri, teper cilësor, 110 M2, kati 5, 1 banjo

Botuar më 25/11/2020
50.000 leke

LIQENI I THATE

prane Kopshtit Zoologjik | 93.4 M2 | 110.000 Euro

Tek Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik, shitet apartament 2+1, bosh, siperfaqe totale 93.4 m2, ndersa 82 m2 me Hipoteke, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka strukture te rregullt dhe zoteron hapesira te bollshme ne cdo ambjent te tij dhe organizohet ne: sallon ndenje me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, ballkon te madh, tualet, kondicioner., 93.4 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti ka orientim nga perendimi, ne zone te qete dhe mjaft te zhvilluar.Çmimi i shitjes 110000 euro.

Botuar më 25/11/2020
110.000,00 euro

KRYQEZIMI I 5 MAJIT

Medreseja, fiks te kryqezimi, afer me fak e mjekesise | 90 M2 | 6.700 Leke

Kerkoj dy goca per ndarje qeraje. Aktualisht jemi dy goca. Kush interesohet te shkruaje ne whatsapp., 90 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, depo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/11/2020
6.700 leke/person

QENDER

prane 9-Katesheve | 120 M2 | 144.000 Euro

Qender, prane 9-Kateshve, shitet Apartament 2+1, me kuzhine me vehte, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 120 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, ballkon, kondicioner, i shtruar i gjithi me parket.Çmimi i shitjes 144000 euro., 120 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/11/2020
144.000,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

prane Kopshtit Zoologjik | 92 M2 | 350 Euro

Liqeni Artificial, prane Kopeshtit Zoologjik, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar dhe i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, siperfaqe 92 m2, kati i 2 pallati i ri me ashensor. Apartamenti ofron nje relaks dhe qetesi, per nga zona ku ndodhet. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, tualet, kondicioner, ballkon.Jepet me qera 350 euro, 92 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/11/2020
350,00 euro/muaj
)