Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

NE ZONEN AFER TREGUT TE ISH-UZINES

Dinamo, buze rruge, | 72 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1 me sip, 72 M2, kati perdhe, ndertim egzistues me hipoteke. Mund te adoptohet lehtesisht per dy dyqane ose bar-kafe, sepse ka dhe oborr rreth e rrotull.

Botuar më 20/07/2018
1.000,00 euro/m2

RRUGA FROSINA PLAKU

2 Dhjetori | 130 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament Penthouse. Ngrohje-ftohje qëndrore me chiler, grila persiane, tavane te varur etj. Punime extra nga pronari me vlere mbi 20.000 Eur. Orientim fantastik jug-perendim-lindje. Disponon dokument hipotekor te rregullt, 130 M2, kati 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
120.000,00 euro

BLLOK,

RRUGA ISMAIL QEMALI | 140 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera 2+1, 140 M2, kati 6, luksoz

Botuar më 20/07/2018
1.200,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Policia Bashkiake | 100 M2 | 115.000 Euro

Buze rruges se Kavajes prane Policise Bashkiake shitet apartament, 100 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/07/2018
115.000,00 euro

RR. “KAVAJES”

ngjitur me Politniniken 9 | 70 M2 | 65.000 Euro

Pallat ekzistues, shitet 2+1, kati V, 70 M2, me hipoteke.

Botuar më 20/07/2018
65.000,00 euro

T.E.G

Rruga e Elbasanit | 117 M2 | 117.000 Euro

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG, 117 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 20/07/2018
117.000,00 euro

PERBALLE ISH EKSPOZITES

pallatet 1 Maji | 112 M2 | 120.000 Euro

Ne pallat te ri 7 katesh, shitet 2+1, (2 dhoma gjumi, soxhorno e madhe+ambient gatimi dhe ngrenie+2banjo me dritare+ballkon), 112 M2, pa ashensor, shkallet me ndricim, kati 6.

Botuar më 20/07/2018
120.000,00 euro

LLUKE KACA

Mbrapa Spitalit Amerikan 2 | 114 M2 | 73.000 Euro

Rruga Lluke Kaca mbas spitalit Amerikan 2 ,Shitet Apartament 2+1, ne katin e 5 te nje pallati 7 katesh i pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet me pozicionim jug-perendim, Apartamenti organizohet nga nje sallon ,ambjent gatimi , dy dhoma gjumi nga te cilat njera ka tualet , 1 tualet dhe 2 ballkone, 114 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, Kontakto tani Mimozen ne numrin e telefonit: 0676088100 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 20/07/2018
73.000,00 euro

TEK ZOGU I ZI

brenda unaze | 82 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 82 m2 ---2 dhoma+kuzhine-tualet-ballkon.Apartament i rikonstruktuar dhe i mobiluar.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.Kati i Iv ne pallat ekzistues.E trajton vetem Agjensia RE-AL,e adrese ne qender,fare prane kafe "Flora", 82 M2, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar - RE AL

Botuar më 20/07/2018
75.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 117 M2 | 125.000 Euro

Tek rruga Elbasanit ne rruge kryesore shitet apartament 2+1, 117.9 m2 i gjithi i mobiluar, Ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 2 ballkone. Orjentimi i apartamentit eshte perendim, 117 M2, 2 banjo, i mobiluar, Kontakto tani Mimozen ne numrin e telefonit 0676088100 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 20/07/2018
125.000,00 euro