Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

21 DHJETORI

Super Okazion!!! | 95.5 M2 | 850 Euro

Ndertim i Ri Drejt Perfundimit, 95.5 M2, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor...

Botuar më 08/03/2021
850,00 euro

ISH UZINA E AUTOTRAKTOREVE

Tek News 24 | 75 M2 | 20.000 Leke

Pallat i ri, 75 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i...

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke/muaj

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

TEK KARBURANTI | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, i mobiluar, shtepi private

Botuar më 08/03/2021
40.000 leke

RRUGA E DIBRES

Prane Kompleksit Halili | 115 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, pa Hipoteke, me kontrate porosie, mobiluar, kati 8 me ashensor, siperfaqe 115 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 115000 €., 115 M2, ID:121809

Botuar më 08/03/2021
115.000,00 euro

LIQENI I THATE

Kopshti botanik | 125 M2 | 143.750 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Liqeni i Thate. Ndodhet ne pallat te ri, kati i parafundit, I ndertuar me teknikat me te fundit, arkitekture moderne, me termoizolim, sistem kapot, ndricim natyral, orjenti juglindje-perendim, 125 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, Apartamenti ndodhet ne faze ndertimi (karabina) Cmimi 1150 euro m2. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 08/03/2021
143.750,00 euro

100 M SIPER FRESKUT PERBALLE BUNK'ART

Rr.Fadil Deliu | 106 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek fresku me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne nje pallat super cilesor ne nje zone familjare. Pozicioni apartamentit eshte juglindje-jugperendim gje qe ofron hyrje te drites se diellit ne te gjitha oret e dites. Ka 2 dhoma 2 banjo 1 korridor dhe 1 ballkon. Disponon hipoteke. Cmimi:60000 euro per agjensi i padiskutueshem Cmimi:58000 euro per individ i diskutueshem, 106 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/03/2021
60.000,00 euro

NE KOMUNE TE PARISIT

Prane Qendres Kristal | 90 M2 | 245 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, kati 6, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 245 €., 90 M2, ID:221949

Botuar më 08/03/2021
245,00 euro/muaj

RRUGA PAL HASI TIRANE

Jepet me qira Shtepi 1- Kateshe 2+1 ne rrugen Pal Hasi afer Bulevardit te ri Tirane. | 120 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qira Shtepi 1- Kateshe 2+1 ne rrugen Pal Hasi afer Bulevardit te ri Tirane.Shtepia perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndene/kuzhine, koridori,Veranda dhe tualeti. Shtepia eshte e mobiluar. Shtepia ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info telefononi!, 120 M2, 7 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 08/03/2021
26.000 leke

LIQENI I THATE

Kopshti Botanik | 103.36 M2 | 129.027 Euro

Shitet apartament 2+1 +76.14m2 toke ne Liqeni i Thate. Ndodhet ne pallat te ri, I ndertuar me teknikat me te fundit, arkitekture moderne, me termoizolim, sistem kapot, ndricim natyral, orjenti juglindje-perendim,, 103.36 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, Apartamenti eshte ne faze ndertimi(faze tulle) Cmimi i apartamentit 880 euro m2, cmimi i toke 500 euro m2. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 08/03/2021
129.027,00 euro

NE DON BOSKO

Prane Shkolles Qazim Turdiu | 102 M2 | 340 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, kati 5 me ashensor, siperfaqe 102 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 340 €., 102 M2, ID:221950

Botuar më 08/03/2021
340,00 euro/muaj

RRUGA MATI LOGORECI LAPRAKE TIRANE

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Mati Logoreci Laprake Tirane | 72 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Mati Logoreci Laprake Tirane me siperfaqe 72 m2.Apartamenti eshte ne Katin e 2-te ne nje pallat ekzistues 3-Katesh. Apartamenti perbehet nga dhome ndenje/kuzhine,2 dhoma gjumi,koridori,ballkoni dhe tualeti.Apartamenti ka orientim Lindje -perendim.Apartamenti eshte i pa restauruar.Apartamenti ka hipoteke., 72 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 08/03/2021
55.000,00 euro

ISH STACIONI I TRENIT

Prane Kompleksit Uslluga | 103 M2 | 320 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 4 , siperfaqe 103 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar. Cmimi 320 €., 103 M2, ID:229298

Botuar më 08/03/2021
320,00 euro/muaj
)