Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOK

Pallatet Agimi | 90 M2 | 450 Euro

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te...

Botuar më 23/01/2020
450,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!

Komuna e Parisit | 109.37 M2 | 109.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit b...

Botuar më 23/01/2020
109.000,00 euro

RESTORANT FRESKU

Shitet 2+1 | 125 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1,me hipoteke, 125 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 23/01/2020
80.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi " Fiori Di Bosco " | 94 M2 | 78.020 Euro

Ne Rr. Don Bosko, Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco ", Shitet Apartame...

Botuar më 21/01/2020
78.020,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 WC ME QERA PRANE 21 DHJETORIT

UET | 120 M2 | 40.000 Leke

.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .Ka nje siperfaqe te bollshme e ...

Botuar më 16/01/2020
40.000 leke

MYSLYM SHYRI ,APARTAMENT 2+1 ME QERA

Kastrati | 70 M2 | 350 Euro

Ne Myslym Shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne kat...

Botuar më 16/01/2020
350,00 euro

RR. XHEMAL TAFAJ

Tek Selvia | 90 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar, apartamenti permban panel diellor per ujin e ngrohte dhe gjenerator per emergjenca ne rast ikje energjie,totalisht i mobiluar ne menyre moderne,jepet per here te pare me qera.

Botuar më 24/01/2020
450,00 euro

RRUGA 5 MAJI

SHKOLLA TIRANA JONE | 80 M2 | 56.000 Euro

Shitet super apartamet me kubature te rregullt , pa siperfaqe te perbashket, 80 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, I pershtateshem per banim dhe investime

Botuar më 24/01/2020
56.000,00 euro

RR.IRFAN TOMINI

prane shkolles "26 Nentori" | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 55 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, ne apartament ndodhet nje kundrabufe e re,ka nje korridor,kuzhine,apartamenti eshte e pershtatshme per familjare.

Botuar më 24/01/2020
20.000 leke/muaj

RR.DAJTIT

Fresk,Kompleksi Lorena | 125 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme per te jetuar si lavatrice,televizor,dekoder,i pa banuar me pare,nje ambjent shume komod per familjare ose per cifte.

Botuar më 24/01/2020
30.000 leke

21 DHJETORI

Rr. Muhamet Gjollesha | 14 M2 | 12.000 Leke

Jepet vetem nje dhome brenda ambjentit, 14 M2, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 24/01/2020
12.000 leke

UNAZA E RE

Prane Viles-L | 107.8 M2 | 62.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 107.8 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor , Kubaturë e rregullt dhe organizim i mirë ,Orientim Perëndim ,I investuar . Për ta vizituar na kontaktoni! - Future Home

Botuar më 24/01/2020
62.000,00 euro

ASTIRI

pallati El Saharase | 100 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallat te ri, 100 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2020
32.000 leke/muaj

VORRI BOMIT

TEK SHKOLLA HASAN PRISHTINA | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 65 M2, i mobiluar, lirohet ne shkurt

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke

NE SELITE

te shkolla marlin barleti | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke

PORCELAN

Porcelan | 106 M2 | 79.000 Euro

Apartamenti eshte i tipit 2+1 dhe ndodhet ne katin 6-te, ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket laminant. Aktualisht ne faze murature, 106 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 24/01/2020
79.000,00 euro
)