Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LUXURY APPARTAMENT FOR RENT

tek Myslym Shyri | 117.5 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament, organizohet nga një hall, një sallon i madh, kuzhinë e v...

Botuar më 25/09/2020
500,00 euro

UNAZE E RE, TEK DY PALMAT,

ne zone shume te mire | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, hyrje me punime teper bash...

Botuar më 25/09/2020
30.000 leke

TEK FRESKU, TEK BAR LOENDI,

ne zone shume te mire | 90 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 6, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar. Hibrid Re...

Botuar më 25/09/2020
250,00 euro

DON BOSKO

Prane Market "Viva" | 115 M2 | 83.000 Euro

OKAZION! Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, ka...

Botuar më 25/09/2020
83.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

ngjitur me Ambulancen nr 9 | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1,, 70 M2, e restauruar komlet kati i 5 i fundit me tarace te izoluar, e riv...

Botuar më 21/09/2020
70.000,00 euro

SABAUDIN GABRANI

Afer kolegjit Turgut Ozal | 78 M2 | 22.000 Leke

Rrugica perballe spitalit Amerikan 3, 78 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Shtepi e ngrohtë dhe komode .

Botuar më 29/09/2020
22.000 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME SUPER CMIM! RRUGA E KAVAJES

prane Globe, pallati i bankes BKT | 110 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1 me garderobe me vehte,njera banjo ne dhomen cift, apartament i ndricuar, 110 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, mobilim i ri, e pabanuar me pare

Botuar më 29/09/2020
350,00 euro

MISTO MAME

afer | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me kondicioner , pallati i ri , me shkalle nga brenda , freferohen cift , te huaj jo agjensi

Botuar më 29/09/2020
300,00 euro/muaj

RR. “ELBASANIT”,

prane Fakultetit Ekonomik | 114.9 M2 | 132.135 Euro

Shitet 2+1, 114.9 M2, kati 3, 2 banjo, 2 ballkone, ashensor, me hipoteke.

Botuar më 29/09/2020
132.135,00 euro

DON BOSKO

don bosko | 104 M2 | 93.600 Euro

Shitet apartament 2+1 ne don bosko, i sapo perfunduar, me punime cilesore,pallat i ri dhe zone shume e aksesueshme, 104 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/09/2020
93,60 euro

VASIL SHANTO

prane universitetit Europian | 114 M2 | 118.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tek UET, investuar se fundmi totalisht nga zero e mobiluar me te gjitha te reja, pallat i ri dhe zone shume e aksesueshme, 114 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/09/2020
118.000,00 euro

RRUGA PERLAT REXHEPI

Pas Vespes se Kuqe | 65 M2 | 450 Euro

Jepet Apatament 2+1 me qera i pershtatshem per zyra ose banim, i ndidhur ne katin e pare te nje pallati ekzistues, i rikonstruktuar i shtruar me parket me drite edhe ajrim natyral gjate gjithe dites., 65 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 29/09/2020
450,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 103 M2 | 450 Euro

Komuna e ParisitSiperfaqe 103 meter katrore.Tipologjia 2+1+1 tualet, kati i 2-te ne nje pallat te ri me ashensor.Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pisjet e nevojshme per nje jetese komode, i ndodhur ne nje zone shume te preferuar me te gjitha fasilitetet prane.Çmimi 450€/muaj., 103 M2, 4 ambjente, kati 2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/09/2020
450,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI

Prane Concord Center | 106 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, me dy banja, plotesisht e mobiluar, me panel diellor, prane Qendres Concord tek Mederseja. Cmimi 30 000 leke.Nr cel 0697025353, 106 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/09/2020
30.000 leke/muaj

KODRA E PRIFTIT

RRUGA PAPA KELMENDI | 89 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 89 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 29/09/2020
20.000 leke
)