Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK ISH SHUSHICA

afer Stadiumit Dinamo | 100 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Tek Ish Shushica, afer Stadiumit Dinamo, 100 M2, 400 euro
Përshkrim

Jepet me qera Ap 2+1,ne katin e katert me ashensor, i mobiluar mire dhe me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, me dy tualete , ballkon, preferohen familjare, 100 M2, Real Estate EUROPA

400,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)