Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK HOTEL DIPLOMAT 2

Bulevardi Bajram Curri | 101.6 M2 | 85000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek Hotel Diplomat 2, Bulevardi Bajram Curri, 101.6 M2, 85.000 euro
2 banjo, gjendja: shume e mire
1 ballkon, verande
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 101.6 m2, ne nje zone qendrore te Tiranes afer Hotelit Diplomat 2 tek Karburant Kastrati. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje objekti me ashensor dhe ka ne perdorim nje verande 60m2 qe perfshihet ne cmim. Hapesirat e brendshme organizohen ne nje korridor hyres, nje salle e madhe me ambjent gatimi dhe akses ne ballkon, 2 doma gjumi dhe 2 tualete., 101.6 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, gjendja: shume e mire

85.000,00 euro

Botuar më 11/10/2019

Telefon
Email
)