Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

perballe me vilen L | 83 M2 | 57.000 Euro

2+1 i organizuar shume mire dhe me hapsira komode, posedon dhe nje garazh te bollshem...

Botuar më 07/11/2019
57.000,00 euro

UNAZ A RE

hotel arc prane dy rrethrrotullimeve | 95.6 M2 | 70.000 Euro

Apartamenti ka kubature te rregullte me shperndarje me korridor dhe siperfaqe katrore...

Botuar më 04/11/2019
70.000,00 euro

UNAZA E RE

fabrika e mjellit prane hotel rolandit | 111.6 M2 | 74.000 Euro

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe hapsira shume te bol...

Botuar më 04/11/2019
74.000,00 euro

RR. "MIHAL GRAMENO", TEK TREGU ELEKRIK,

perball njesise Bashkiake nr. 1 | 128 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1 (ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi), sip, 128 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, depo, i mobiluar, arredim bashkohor. Orientim nga lindje.

Botuar më 12/11/2019
500,00 euro

ASTIR SIPER ALPHA BANK

Astir siper Alpha Bank | 100 M2 | 72.500 Euro

100 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi financimi me nje parapagese prej 21.700 euro dhe me pas 250 euro ne muaj

Botuar më 11/11/2019
72.500,00 euro

OXHAKU PRANE XHAMISE XHURA

prane Xhamise Xhura | 73 M2 | 67.000 Euro

73 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, vendparkim, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Mundesi financimi me nje parapagese prej 20.400 euro dhe me pas 240 euro ne muaj

Botuar më 11/11/2019
67.000,00 euro

MBAS GJIMNAZIT CAJUPI

Mbas Gjimnazit Cajupi | 80 M2 | 55.000 Euro

Ne Tirane mbrapa gjimnazit Cajupi SHITET apartament 2+1me siperfaqe 80 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te fundit te nje pallati ekzistues dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, kuzhine gatimi me vete, tualet me dritare dhe 1 ballkon i mbyllur me vetrate. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 55.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 80 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 11/11/2019
55.000,00 euro

TEK DISPANCERIA

filllim | 57 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 57 M2, me dokumenta

Botuar më 11/11/2019
60.000,00 euro

GOLEM

tek Pishat e buta, prane hotel Grin, buze detit | 102 M2 | 50.000 Euro

Shitet 2+1, 102 M2, kati 3, gjendja: shume e mire, kompleks me uje dhe roje, me hipoteke. Ap. i ri i paperdorur.

Botuar më 11/11/2019
50.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

mbrapa pallatit me shigjeta | 80 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, pallat parafabrikat me dokumenta te rregullta, e restauruar

Botuar më 11/11/2019
5.000.000 leke

LAPRAKE

blloku Gintash | 108 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 8, me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/11/2019
75.000,00 euro

RRUGA DIBRES

Farmacia nr 10 | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira super apartament 2+1 prane farmacise nr 10, e mobiluar ne menyre moderne, me parket, pallat i ri, hyrje e pabanuar me pare., 90 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 11/11/2019
3.500 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

30m poshte kryqezimit te 21 Djetorit, prane Rajonit n2 te Policise | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallat me tulla me vetem 1 shkalle. Pallat i qete dhe me hapesire te bollshme nga te gjitha anet. Uje 24 ore

Botuar më 11/11/2019
35.000 leke/muaj
)