Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK ASTIRI

prane Viles L | 105.5 M2 | 63300 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek Astiri, prane Viles L, 105.5 M2, 63.300 euro
Përshkrim

Shitet 2+1, 105.5 M2, Apartamenti eshte i organizuar ne: sallon ndjenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete te cilat jane me dritare dhe 2 ballkone

600,00 euro/m²

Botuar më 10/09/2019

Telefon