Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LUXURY APPARTAMENT FOR RENT

tek Myslym Shyri | 117.5 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament, organizohet nga një hall, një sallon i madh, kuzhinë e v...

Botuar më 25/09/2020
500,00 euro

UNAZE E RE, TEK DY PALMAT,

ne zone shume te mire | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, hyrje me punime teper bash...

Botuar më 25/09/2020
30.000 leke

TEK FRESKU, TEK BAR LOENDI,

ne zone shume te mire | 90 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 6, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar. Hibrid Re...

Botuar më 25/09/2020
250,00 euro

DON BOSKO

Prane Market "Viva" | 115 M2 | 83.000 Euro

OKAZION! Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, ka...

Botuar më 25/09/2020
83.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

ngjitur me Ambulancen nr 9 | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1,, 70 M2, e restauruar komlet kati i 5 i fundit me tarace te izoluar, e riv...

Botuar më 21/09/2020
70.000,00 euro

"ISH FUSHA E AVIACIONIT"

PALLATET E FUSHES SE AVIACIONIT. | 80 M2 | 64.000 Euro

80 M2, 2 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 b...

Botuar më 17/09/2020
64.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

perballe Sigmes | 103 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 103 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, me ballkon, e mobiluar me kushte bashkohore. Preferohen familjare ose te huaj

Botuar më 26/09/2020
450,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK TREGU ELEKTRIK!

PRANE BRITANIKUT | 100 M2 | 380 Euro

Apartament 2+1 Per Qera tek Tregut Elektrik.Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i ri, i mobiluar me te gjitha pajisjet shume cilesore dhe te reja. Ndodhet ne katin e 8-te., 100 M2, 1 ambjent, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/09/2020
380,00 euro/muaj

FUNDI I BLV TE RI

Afer kompleksit Lala | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 26/09/2020
20.000 leke

PRANE METERNITETIT TE RI

rruga Qazim Rushiti | 75 M2 | 28.000 Leke

75 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/09/2020
28.000 leke/muaj

RRUGA MYRTEZIM KËLLIÇI , SHKOLLA E MESME EKONOMIKE

Toptani Center | 86 M2 | 600 Euro

Apartament 2+1 kati i pare banim me pamje nga shkolla e mesme ekonomike ( lindje). Jepet per zyre, 86 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Preferohen Klinika , Zyra Avokatie etj

Botuar më 26/09/2020
600,00 euro/muaj

PRANE SPITALIT NENE TEREZA

Prane Shkolles Bashkuar ( Ministrise se Mbrojtjes ( | 120 M2 | 78.000 Euro

Shes apartament 2+1, 120 M2, kati 5, totali i kateve 06, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kondicioner edhe ne dhomen e gjumit. Me hipoteke 113m2. Ky cmim eshte dhene pasi akoma nuk eshte vendosur ashensor. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare.

Botuar më 26/09/2020
78.000,00 euro

ALI DEMI, PRANE BIG MARKET,

Ali Demi, prane Big Market, | 81 M2 | 58.000 Euro

, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 81 m² (74 m² me hipoteke), kati 5, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell., 81 M2, Property ID : 4129086 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2020
58.000,00 euro

FRESK

Prane restorantit | 100 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i mobiluar me mobilim cilesor ne katin e 4 te nje pallati te ri me administrim dhe ashensor, 100 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond

Botuar më 26/09/2020
28.000 leke/muaj

LIQENI I THAT

PRANE | 102 M2 | 88.000 Euro

SHITET, 102 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, HIPOTEKA NE PROCES - Diamond

Botuar më 26/09/2020
88.000,00 euro

MBI VARRIN E BAMIT

prane Lokalit te Dine camit | 80 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqr 73m2 +7m2 depo ne katin e 4 te nje pallati ekzistues ne nje zone teper te qete dhe me te gjitha facilitet e nevojshme ne rruge xhenfize keko ndermjet Varrit te bamit dhe kryqezimit te oxhakut vetem 2 minuta larg stacionit te autobuzit. Apartamenti eshte i i rikonstruktuar ne gjendje te mire, 80 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me certifikat - Diamond

Botuar më 26/09/2020
57.000,00 euro
)