Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SUPER CMIM TE QENDRA CONDOR

rruga e Kavajes, afer kompleksit Delijorgji | 80 M2 | 35.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Super Cmim te qendra Condor, rruga e Kavajes, afer kompleksit Delijorgji, 80 M2, 35.000 leke
1 banjo, kati 8
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 8, 1 banjo, ne pallat cilesor dhe me ashensor e administrim. Mobilim komod. Frigorifer i ri, dyshek e jastek te reja. Agjensi Imobiliare Jona

35.000 leke/muaj

Botuar më 14/02/2020

Telefon
Email
)