Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Rruga Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik | 115 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2, me siperfaqe 115 m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe oragnizohet ne ambient ndenje,gatimi e ngrenie,2 tualete , 2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Disponon post parkimi Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjecare, 115 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
700,00 euro/muaj

TEK FOLEJA E GJELBERT JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+ POST PARKIMI

Tek Foleja E Gjelbert Japim Me Qira Apartament 2+1+2+ Post Parkimi | 117 M2 | 1.100 Euro

Info te prones:Siperfaqe Neto - 108,4 m2Orientim Veri-PerendimKati 2 banimOrganizimi:Sallon me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon2 dhoma gjumi njera me tualet personal2 tualeteKoridor shperndaresBallkonInfo Te TjeraApartamenti ndodhet ne katin 2 banimVetrata akustike dhe termike tripleksAshensorPost parkimi te perfshire ne cmim, 117 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
1.100,00 euro/muaj

TEK BULEVARDI ZOGU I RRUGA HAMID SHIJAKU

prane Ministrise se Drejtesise | 90 M2 | 550 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 90 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet qendror ,2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 2-te ten je pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 550Euro, 90 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
550,00 euro/person

RADHIME

Shitet, Apartament 2+1, Radhime PRO+32098 | 95 M2 | 206.366 Euro

• Kati 3• Sipërfaqe 80.50 m2 (neto)• Sipërfaqe 95.98 m2 (bruto)• Ambient ndenje dhe ambient gatimi• 2 Dhome gjumi• Tualet• 2 Ballkone• Ndodhet ne vije te pare, me pamje nga deti• Projekte dhe arkitekture bashkekohore• Cilesi e larte ndertimi• Ndertimi i ri i vitit 2023• Aktualisht jane ne faze grope, 95 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
206.366,00 euro

PALLATI ME SHIGJETA

Pallati me Shigjeta | 70 M2 | 300 Euro

Info te prones:Siperfaqe Neto - 70 m2Orientim PerendimKati 5 banimOrganizimi:Sallon me kuzhine te perbashket2 dhoma gjumi1 tualet1 ballkonInfo Te TjeraVetrata akustike me dopio xhamAshensorSistem kapotPer nje vizite ne prone na kontaktoni., 70 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Info te prones:Siperfaqe Neto - 70 m2Orientim PerendimKati 5 banimOrganizimi:Sallon me kuzhine te perbashket2 dhoma gjumi1 tualet1 ballkon

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - RR. "ARKITEK KASEMI"

perballe Triss, tek tyneli, ngjitur me Farmaci Ema | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati 3 i viles, 100 M2, i mobiluar, totalisht me kushte bashkohore te kohes. 50m verande e madhe. Preferohen me afat te gjate. Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 07/06/2023
35.000 leke

RRUGA DIBRES

200m mbi Spitalin Amerikan 2 perballe BKT-s | 110 M2 | 450 Euro

Ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 110m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet qendror ne korridorin nderlidhes ,2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 110 M2, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 450Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
450,00 euro/muaj

NE ZONEN E SELITES

Rruga e Zallit prane Kodres se Diellit nr 2 | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 ,me siperfaqe 90 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon.I ndodhur ne katin e 1-re te nje pallati Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 400 Euro, 90 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 400 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

STACIONIT TE TRENIT

STACIONIT TE TRENIT | 114 M2 | 550 Euro

Ofrohet Apartament 2+1 per qira prane stacionit te trenit me siperfaqe 114 m2 .Apartamenti eshte i organizuar nga koridor qe ben shpendarjen ne soxhorno te bollshme 2 dhomat e gjumit edhe nje tualetZona ku ndodhet apartamenti ofron shume facilitet si farmaci shkolla etjPer me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni ., 114 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
550,00 euro/muaj

TEK ISH FUSHA AVIACIONIT SHITET APARTAMENT 2+1+2, ME ÇMIMIN 144,000 €URO

Kompleksi Garden Park Rezidenc | 115 M2 | 144.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 115.2 m² ku 95.6 m2 jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie e ndenje , 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne ndertim i cili eshte ne fazen perfundimtare. Çdo punim eshte i nje cilesie te larte, izolim akustik dhe termoizolim Siperfaqe te perbashketa : 19.6 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te pallatit., 115 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Faza perfundimtare e ndertimit. Orientimi: Perendim/Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
144.000,00 euro
)