Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE GJIMNAZI SAMI FRASHERI

100m nga Galeria 17 Nentori | 97 M2 | 174.600 Euro

Shitet apa,2+1 pallat me standarte te larta i sapo perfunduar punime cilesore ,pallat...

Botuar më 07/07/2020
174.600,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

VASIL SHANTO, PRANE KESH-IT

Vasil Shanto, prane KESH-it | 70 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 70 m², kati 4 jo i fundit, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diellin,, 70 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4129076

Botuar më 16/07/2020
55.000,00 euro

TEK LIQENI, KOMPLEKSIT KOLOMBO 2

Tek Liqeni, Kompleksit Kolombo 2 | 108 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, kati 4, pallat i ri me ashensor, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 108 m², tualet, kondicioner, ballkon, orientim me diell., 108 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221812

Botuar më 16/07/2020
40.000 leke

KOMUNA E PARISIT, KOMPLEKSI KIKA 2

Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2 | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 90 m², kati i 7 me ashensor, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon, vend parkimi i perfshire ne cmim, orientim me diell., 90 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221467

Botuar më 16/07/2020
500,00 euro

RR.PASHO HYSA

tek Ali Demi | 60 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar

Botuar më 16/07/2020
16.000 leke

RRUGA SAMI FRASHERI, PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI

Rruga Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini | 110 M2 | 155.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqe 110 m² (94.82 m²me hipoteke), i mobiluar, kati i 10 (jo i fundit), pallat i ri me ashensor, korridor shperndares, 2 tualete me aspirim, sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi me parket, ballkon, orientimi me drite., 110 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4121401

Botuar më 16/07/2020
155.000,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, PALLATET KAJTAZI AP 33, SHKALLA 1

prane "Ring Center" | 130 M2 | 40.000 Leke

130 M2, kati 7, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/07/2020
40.000 leke

SHITET AP 2+1 TEK RESTORANT FRESKU TIRANE

Restorant Fresku Tirane | 115 M2 | 63.000 Euro

Ne Tirane ne zonen e Freskut SHITET apartament me siperfaqe 115 m2. Apartamenti 2+1 ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon.Disponon CERTIFIKATE PRONESIECmimi 63.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 115 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2020
63.000,00 euro

RR. "5 MAJI"

jepet me qera shtepi private | 86 M2 | 23.000 Leke

2+1, 86 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 16/07/2020
23.000 leke

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Zona e Myslym Shyrit | 105 M2 | 35.000 Leke

105 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, arredim i persosur

Botuar më 16/07/2020
35.000 leke/muaj

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Apartament 2+1 per shitje pjese e rezidences me cilesore per banim ne Tirane | 93 M2 | 102.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e trete i organizuar ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe ballkon.Eshte nje apartament i mbledhur me planimetri te mireshfrytezuar.Apartamenti orientohet ne lindje, dhe ofrohet per shitje i mobiluar.Rezidenca dallohet per qetesine, sigurine, ambjentet e perbashketa me hapesira dhe te mireadministruara, 93 M2, 2 dhoma gjumi, Per me teper informacion mos hezitoni te me kontaktoni!

Botuar më 16/07/2020
102.000,00 euro
)