Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

Okazion, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.30 M2 | 1.380 Euro

Ne nje objekt te ri, ne proces ndertimi tek "Evis Residence", shitet aparta...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

RR. ALI DEMI

ngjitur me Pirro Manin | 60 M2 | 73.000 Euro

Shitet 2+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/12/2020
73.000,00 euro

RRUGA "MIHAL GRAMENO",

ngjitur me shkollen | 97.6 M2 | 84.912 Euro

Shitet 2+1, 97.6 M2, kati 4, 2 ballkone, Me dokumenta te rregullta. Pallat i ri

Botuar më 01/12/2020
84.912,00 euro

ZONA E LIQENIT TE THATE.

Rruga Hamdi Sina | 100 M2 | 600 Euro

Apartament 2+1+2 tualete, 100 M2, I sapo mobiluar ne menyre moderne

Botuar më 01/12/2020
600,00 euro

ZOGU I ZI

Zogu i Zi | 101 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2, tek Zogu Zi. Apartamenti pozicionohet në katin 8 me sipërfaqe 101m2, organizohet ne 2 dhoma gjumi me kondicioner secila, sallon, kuzhinë, 2 tualete edhe 1 ballkon.Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.Cmimi: 300€, 101 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/12/2020
300,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI, ISH EKSPOZITA

Mbrapa Gjykates | 82 M2 | 35.000 Leke

82 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 01/12/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA MINA PEZA, PRANE SHKOLLES HASAN VOGLI

Rruga Mina Peza, prane Shkolles Hasan Vogli | 56 M2 | 50.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 i konvertuar, siperfaqe 56.6 m² me hipoteke, kati 2 (nga toka), i rikonstruktuar, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientim lindje., 56 M2, Property ID : 4129109 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
50.000,00 euro

KODRA E DIELLIT 2

Rruga Kodra e Diellit | 188.1 M2 | 270.000 Euro

Shitet Duplex ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Duplex-i eshte i pozicionuar ne katin e 3 dhe te 4. Eshte ne faze ndertimi duplex-i., 188.1 M2, kati 4, totali i kateve 4, ashensor, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
270.000,00 euro

TEFTA TASHKO KOCO

RRUGA VLLEZERIT HUTA | 112 M2 | 330 Euro

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE KATI E 6 TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR, 112 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
330,00 euro/muaj

ISH FUSHA AVIACIONIT , PRANE SHKOLLES “DHORA LEKA”

Ish Fusha Aviacionit , prane shkolles “Dhora Leka” | 83 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 83 m² (72 m2) me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar ne menyre bashkohore, tualet me dritare, ballkon, orientimi me diell., 83 M2, Property ID : 4121455 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
75.000,00 euro

TEG

prane Mai Tai Resort | 117.95 M2 | 165.000 Euro

TEG, prane Mai Tai Resort, shitet apartament 2+1, siperfaqe 117.95 m2, ne ndertim e siper. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine 3-Kateshe, ne nje kompleks te ri rezidencial qe po ndertohet ne kete zone. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientimi lindje-perendim, 117.95 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, e cila mundeson ngrohje natyrale gjate gjithe dites.Cmimi i shitjes 165 000 Euro.

Botuar më 30/11/2020
165.000,00 euro
)