Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

XHAMIA E TABAKEVE

afer shkolles se baletit | 80 M2 | 140.000 Euro

Prane Xhamise se Tabakeve, ne rrugen Shyqyri Ishmi, shitet apartament me siperfaqe 80...

Botuar më 27/09/2023
140.000,00 euro

SHITET SHTEPI 2+1 TRENI

PRANE BULEVARDIT TE RI | 89 M2 | 125.000 Euro

PALLAT EKZISTUES ME HIPOTEKE, 89 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 02/10/2023
125.000,00 euro

SHITET SHTEPI 2+1 ASTIR

PALLATI MIDIS NJESISE ADMINISTRATIVE NR 14 | 88 M2 | 105.000 Euro

ME HIPOTEKE, 88 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 02/10/2023
105.000,00 euro

ASTIR RESIDENCA "KLENSI"

PRANE VILA L | 98 M2 | 450 Euro

JEPET ME QIRA 2+1 MOBILIM I RI (per video te apartamentit na kontaktoni ne whatsapp), 98 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
450,00 euro/muaj

ASTIR RESIDENCA "KLENSI"

PRANE VILA L | 98 M2 | 450 Euro

JEPET ME QIRA 2+1 MOBILIM I RI (per video te apartamentit na kontaktoni ne whatsapp), 98 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
450,00 euro/muaj

YZBERISHT

KOMPLEKSI GRAND GALLERY | 92 M2 | 35.000 Leke

JEPET ME QIRA 2+1+2 plus vendparkim , BOSH VETEM ME KUZHINE ., 92 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
35.000 leke/muaj

ASTIR BAR OSLO

RR.TEODOR KEKO | 98 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1(paradhenie 2 qera) per foto video kontaktoni ne whatsapp!, 98 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
400,00 euro/muaj

KOMPLEKSI FIORI DI BOSKO

RRUGA DON BOSKO | 106 M2 | 650 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2+ 1 POST PARKIM, 106 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - PRANE REZIDENCES “KODRA E DIELLIT”

Afer me Kopshtin Botanik dhe Parkun e Liqenit | 99 M2 | 154.000 Euro

Apartament në shitje 2+1 me siperfaqe neto 88 m2 (99 m2 bruto), kati 3-të banim me orientimin veri-perendim dhe me pamje të bukur të zones. Organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhinë + ngrënie, dhome matrimoniale + tualetin brenda, dhomë gjumi, tualet dite dhe ballkoni., 99 M2

Botuar më 02/10/2023
154.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - SIPER KOPSHTIT ZOOLOGJIK

PRANE PARKUT TE MADH TE LIQENIT | 116.7 M2 | 150.000 Euro

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 106.7 m2 (116.7 m2 bruto) kati i 4 nga toka, me orientimin veri-perendim dhe me pamje te bukur te zones. Është i organizuar nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.Me çertifikatë pronësie.Shitet dhe nje parking me cmimin 15,000 Euro, 116.7 M2

Botuar më 02/10/2023
150.000,00 euro

RR KAVAJES NE QENDER ,TEK RRUGA BOGDANEVE

prane bllokut te ambasadave | 90 M2 | 40.000 Leke

Vile 3 kateshe,jepet kati i pare, 90 M2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/10/2023
40.000 leke
)