Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

* YZBERISHT

Kompleksi Grand Gallery | 95 M2 | 300 Euro

Jepet me Qira Apartament 2+1 te Kompleksi Grand Gallery,Yzberisht.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Apartamenti jepet bosh vetem me pjesen e kundrabufes.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te mire., 95 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SELVIA

Rr. Thanas Ziko,Perball Gjimnazit Partizani | 85 M2 | 145.000 Euro

Pallat i ri i 2019 .Hyrje me ndricim natyral.Zone mjaft e preferuar per banim dhe investim, 85 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon Certifikate Pronesie.

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA - LAPRAKE

JEPET APARTAMENT ME QERA - LAPRAKE | 110 M2 | 108.000 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~2+1+2 BALLKONE~110 M2~KATI 7~PALLAT I RI~ME ASHENSOR~GJENDJA SHUME E MIRE~I MOBILUAR~CMIMI 42000 LEKE~PALLATET HAWAI,LAPRAKEKONTAKTONI 0676722221V400, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 07/06/2023
108.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2BALLKONE,DON BOSKO

Te Kompleksi Vizion Plus | 97 M2 | 175.000 Euro

97 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
175.000,00 euro

SHITET SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI ,NE PLAZH ILIRIA 2+1+ 2 BALLKONE !! -ATLANTIC75116

Durres | 110 M2 | 88.000 Euro

Apartamenti disponon 110m2 bruto, nga te cilat 98m2 te brendshem te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje te madhe me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.APARTAMENTI ESHTE I PABANUAR ME PARE ESHTE I INVESTUAR , TUALETI ME DETAJE, DRITARET TERMIKE, I SHTRUAR ME PARKET EDHE PATINUAR KOMPLET.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, 110 M2, Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje.Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

Botuar më 07/06/2023
88.000,00 euro

SHITET APARTAMENT -LAPRAKE

SHITET APARTAMENT - LAPRAKE | 110 M2 | 108.000 Euro

SHITET APARTAMENT~ 2+1+2BLK~ 110M2~ KATI 7~ E MOBILUAR~ ME HIPOTEKE~ TEK PALLATET HAWAI, LAPRAK~ ME ASHENSOR~ ÇMIMI 108.000 EURO~ KONTAKTONI 0676722221V400, 110 M2, 2 banjo

Botuar më 07/06/2023
108.000,00 euro

QERA AP 2+1 QENDER PRANE 9 KATSHEVE 695€

. | 110 M2 | 695 Euro

Qender prane 9 Katsheve, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, ashensor, siperfaqe 110 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kondicioner, jepet vetem per te huaj. Cmimi 695 € taks te perfshir ne cmim., 110 M2

Botuar më 07/06/2023
695,00 euro/muaj

SHITET AP 2+1 DON BOSKO 90.900€ - 1.010 €/M2

PALLAT I RI | 90 M2 | 90.900 Euro

Don Bosko, 2 min nga Vizion Plus, Apartament 2+1 ne pallat te Ri i 2006, me Hipoteke, kati 5 me ashensor, bosh e pa mobiluar, siperfaqe 90 M2 me te perbashket 82m2 me Hipotek, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje vec dhe gatim vec, 2 dhoma gjumi te medha, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, orientim Lindje, nuk shitet me kredi. Cmimi 90.900 €., 90 M2

Botuar më 07/06/2023
90.900,00 euro

SHITET AP 2+1 DON BOSKO PRAN VIZION PLUSIT 135.000€

. | 112 M2 | 135.000 Euro

Don Bosko, 2 min larg Vizion Plusit, Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, ashensor, siperfaqe 102 M2 neto 112 bruto, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, e shtruar me parket, 3 kondicioner. Cmimi 135.000 €., 112 M2

Botuar më 07/06/2023
135.000,00 euro

/JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TE KODRA E DIELLIT

kodra e diellit | 115 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 te kodra e diellit Organizohet ne;sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,verande.Apartamenti ndodhet ne nje vile private me hyrje me vete.Apartamenti eshte i mobiluar.Per me shume detaje na kontaktoni!Cmimi 400 Euro, 115 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj
)