Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 07/10/2021
58.000,00 euro

YZBERISHT

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE RR.THOMA KOXHAJ,YZBERISHT | 84 M2 | 65.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje me vendodhje te Rr.Thoma Koxhaj ne Yzberisht.Apartamenti eshte me siperfaqe 84 m2.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~2 tualete~ballkon.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne katin e 2.Pallati eshte ndertim i ri i vitive te fundit.Disponon Certifikate Pronesie.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 84 M2

Botuar më 27/10/2021
65.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

OKAZION!!!APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ME 850 EURO M2 TE FUSHA E AVIACIONIT | 100 M2 | 95.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje me vendodhje te Fusha e Aviacionit. Apartamenti eshte me siperfaqe 100 m2. Organizimi:~ Sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 2 dhoma gjumi~ 2 tualete~ ballkon~ Kompleksi eshte ndertim i ri me punime cilesore~ Ndertim i vitit 2020-2021.Apartamenti ndodhet ne katin e 3.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 100 M2

Botuar më 27/10/2021
95.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Rruga Kongresi i Manastirit | 71.3 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 71.3 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar., 71.3 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
58.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Pas Shkolles se Mesme te Gjuheve Te Huaja | 75 M2 | 300 Euro

Rruga Elbasanit ,pas shkolles se mesme te Gjuheve te Huaja jepet me qera apartament me siperfaqe 75m², 2+1 e mobiluar, i ndodhur ne katin e 3-te te nje pallati. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Lirohet javen 2 te Nentorit . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi: 300 €uro, 75 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
300,00 euro/muaj

RR.KAVAJES

Kompleksi Delijorgji | 110 M2 | 500 Euro

Japim me qira super apartament te investuar ne detaje.Ne rrugen e Kavajes, perblle me Kompleksin Delijorgji, apartamenti ndodhet ne katin e 8.Organizohet ne 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone, investuar me brandet me luksoze dhe cilesore.Ju ftojme per nje vizite ne prone.Apartamenti lirohet ne date 1 Nentor!, 110 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

OKAZION!!!APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ME 850 EURO M2 TE FUSHA E AVIACIONIT | 100 M2 | 85.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje me vendodhje te Fusha e Aviacionit. Apartamenti eshte me siperfaqe 100 m2. Organizimi:~ Sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 2 dhoma gjumi~ 2 tualete~ ballkon~ Kompleksi eshte ndertim i ri me punime cilesore~ Ndertim i vitit 2020-2021.Apartamenti ndodhet ne katin e 3.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 100 M2

Botuar më 27/10/2021
85.000,00 euro

UNAZA E RE

ASTIR, PLL.OZONE | 115 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 115 M2, 2 banjo, bosh

Botuar më 27/10/2021
300,00 euro

ALI DEMI,KOMPLEKSI MANGALEM

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE KOMPLEKSI MANGALEM,ALI DEMI | 86 M2 | 64.500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendodhje te Kompleksi Mangalem,Ali Demi.Apartamenti eshte me siperfaqe 86 m2.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~1 tualet~ballkon.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone te shkelqyer me vendodhje perfekte.Kompleksi eshte ndertim i ri i vitit 2020-2021.Per me shume detaje per pronen na kontaktoni!SIP, 86 M2

Botuar më 27/10/2021
64.500,00 euro

UNAZA E RE

APARTAMENT 2+1 ME QERA TE KOMPLEKSI GREEN CITY | 121 M2 | 450 Euro

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Green City.Apartamenti eshte me siperfaqe 121 m2.Organizimi ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~2 tualete (njera eshte me dritare)~ballkon.Apartamenti eshte i mobilluar.Ka vendodhje perfekte per nje jetese shume te mire.Nje pjese e apartamentit eshte e shtruar me parket dhe nje pjese me pllaka.Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.SIP, 121 M2

Botuar më 27/10/2021
450,00 euro/muaj

KOMPLEKSI MANGALEM,ALI DEMI

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE KOMPLEKSI MANGALEM,ALI DEMI | 103.7 M2 | 77.775 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendodhje te Kompleksi Mangalem,Ali Demi.Apartamenti eshte me siperfaqe 103.7m2.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~2 tualete~ballkon.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone te shkelqyer me vendodhje perfekte.Kompleksi eshte ndertim i ri i vitit 2020-2021.Per me shume detaje na kontaktoni!SIP, 103.7 M2

Botuar më 27/10/2021
77.775,00 euro
)