Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 07/10/2021
58.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT PRANE KOMPLEKSIT KONTAKT NE TIRANE (ID 4121756)

Tek 21 Dhjetori, afer Kompleksit Kontakt | 105 M2 | 134.000 Euro

Shitet apartament 2+1 Ndertim i Ri, Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte teknik ne nje pallat shume te mirembajtur, ndertim i vitit 2010 me siperfaqe totale 105 m² (100 m² me hipoteke). Investimi ne apartament eshte bere kohet e fundit. Cmimi 134000 euro., 105 M2, Property ID : 4121756 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
134.000,00 euro

KINOSTUDIO

Kinostudio | 74.5 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 75.5 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 74.5 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
60.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Kompleksi Arlis | 121.8 M2 | 113.270 Euro

Rruga Dibres, prane Kompleksit Arlis, Shitet apartament 2+1, bosh, siperfaqe 121.8 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon.Çmimi i shitjes 113270 Euro., 121.8 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, ID e Prones : BH 3121226

Botuar më 27/10/2021
113.270,00 euro

RRUGA E DIBRES

Kompleksi Arlis | 100 M2 | 93.000 Euro

Rruga Dibres, prane Kompleksit Arlis, Shitet apartament 2+1, bosh, siperfaqe 100 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.Çmimi i shitjes 93000 Euro., 100 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, ID e Prones : BH 3121225

Botuar më 27/10/2021
93.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Kompleksi Arlis | 90 M2 | 83.700 Euro

Rruga Dibres, prane Kompleksit Arlis, Shitet apartament 2+1, bosh, siperfaqe 90 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 10 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.Çmimi i shitjes 83700 Euro., 90 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, ID e Prones : BH 3121224

Botuar më 27/10/2021
83.700,00 euro

JORDAN MISJA

Jordan Misja | 64 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Jordan Misja. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 64 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i investuar, i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi,një tualet me dritare dhe një ballkon., 64 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
62.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE RRUGA ASIM VOKSHI PRANE CREDINS BANK (ID 4129179)

Prane Credins Bank, | 85 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqe 85 m², kati 5 (i fundit), pallat ekzistues, i mobiluar, korridor, ballkon, tualet me dritare. Cmimi i shitjes 78 000 Euro., 85 M2, Property ID : 4129179 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
78.000,00 euro

ASTIR - UNAZA E RE

prane Kompleksit Green City | 120 M2 | 132.000 Euro

Astir, Rruga Nexho Konomi, prane Green City, Shiten apartamente te tipologjive 1+1 me siperfaqe duke filluar nga 60 m² dhe 2+1 me siperfaqe 98 m², si dhe dublekse me siperfaqe 120 m². Pallati eshte ne faze ndertimi karabina.Shiten me cmime 1100 Euro/m2, 120 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, ID e Prones : BH 3111126

Botuar më 27/10/2021
132.000,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara na kontaktoni., 90 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 27/10/2021
65.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK LIQENI I THATE NE TIRANE (ID 42211216)

Liqeni i Thate, Rr. Hamdi Sina | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 120 m², kati 2 nga toka, hyrja eshte e organizuar ne 1 ambient ndenje se bashku me guzhinen ne te cilet kane dalje ne nje ballkon te madh, 2 dhoma gjumi, tualet. E gjithe hyrja eshte e shtruar me parket, orientimi eshte me drite natyrale ne secilen nga ambientet. Jepet me qera 600 Euro, 120 M2, Property ID : 42211216 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro
)