Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Myslym Shyri | 99.5 M2 | 105.000 Euro

Rikonstruksion ne vitin 2013 me super izolim tarrace dy shtresa katrama dhe dy shtres...

Botuar më 15/03/2023
105.000,00 euro

~KOPSHTI BOTANIK

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI BOTANIK | 116 M2 | 250.000 Euro

Super apartament 2+1 ne shitje tek Kopshti Botanik.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor .Eshte i investuar dhe i mobiluar totalisht i ri i pa banuar me pare.Ne apartament jane bere investime cilesore si:parket druri , sistem qendror kondicionimi edhe kaldaje elektroshtepiake te markave me cilesore ,kuzhina quartz , dritare me izolim termik dhe akustik, 116 M2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -1.Na Kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
250.000,00 euro

~KOMPLEKSI ARLIS 21~RR.KAVAJES

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SQUARE 21 RR.E KAVAJES | 130 M2 | 234.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me vendodhje te Square 21 rruga e Kavajes.Apartamenti eshte me siperfaqe 130 m2.Organizohet ne:~Sallon ndenje~Ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~korridor~2 tualete me dritare~ballkon.Apartamenti ka planimetri te rregullt.Apartamenti eshte i shtruar me parket.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 130 M2

Botuar më 24/03/2023
234.000,00 euro

TEK BON BOSKO

prane Vizion Plusit | 97 M2 | 800 Euro

Tek Bon Bosko ,jepet me qera apartament me siperfaqe 97m2, 2+1+2 i sapo investuar dhe i mobiluar . Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes,2 dhoma gjumi ,dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te pajisur me ashensor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 97 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
800,00 euro/muaj

~PERBALLE AMERIKAN 3

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE TIRANA GOLDEN PARK 3 | 92 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Golden Park 3.Apartamenti eshte me siperfaqe 92 m2.Organizohet ne:~Sallon ndenje~Ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~1 tualet~1 ballkon.Apartamenti ka orientim Jug~Perendim.Ka sistem termoizolimi,mbrojtje akustike,dritaret jane dopio xham.Kompleksi eshte ne faze suvatimesh.Per me shume detaje na kontaktoni!, 92 M2

Botuar më 24/03/2023
95.000,00 euro

ASL

spitali Qsut | 100 M2 | 475 Euro

Japim apartament 2+1 me qera tek Kompleksi ASL!Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 kuzhine,2 tualete dhe nje ballkon.Ka nje siperfaqe prej 100m2.Kompleksi ku ndodhet apartamenti i ofron te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode.Per me shume informacion na kontaktoni!, 100 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
475,00 euro/muaj

~REZIDENCA ALBA

SHITET DUBLEX 2+1 TE REZIDENCA ALBA | 185 M2 | 240.500 Euro

Shitet dublex 2+1 te Rezidenca Alba.Dublex-i ka siperfaqe 185 m2.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~2 tualete~korridor~verande te madhe 34 m2.Rezidenca Alba ka punime shume cilesore me ashensore nga me te mirat ne treg.Rezidenca Alba ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode, 185 M2, Disponon Certifikate Pronesie.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
1.300,00 euro/m²

SHITET SUPER APARTAMENT !!! 100M MBI BIG MARKET, TE RRUGA VORBSI , PRANE ELEONORES

100 mbi Big Market, te rrethrotullimi Selites | 100 M2 | 140.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar, te rruga Vorbsi, 100m mbi Big Market. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te pallatit, me ashensor. Mundesi parkimi rreth pallatit per te gjithe banoret.Apartamenti organizohet ne nje sallon me nje hapesire mjaftueshem te madhe e cila perfshin kendin e kuzhines dhe ambientin e sallonit.Disponon certefikate pronesie. Me kontaktoni, 100 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
140.000,00 euro

ASTIR

Tek Ozone | 88.7 M2 | 90.000 Euro

Prane Rreth Rotullimit te Astirit , shitet apartament 2+1 me siperfaqe 88.7 m2 , ne katin e 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Shitet Bosh ( vetem me kontrabufe ), 88.7 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
90.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE ~ KAMEZ

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI ALBSOK 88 NE KAMEZ | 88 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi ALBSOK 88 ne zonen e Institutit, ne Kamez.Kompleksi ALBSOK ka punime shume cilesore dritaret jane dopio xham,termo-hidroizolim,me sistem kapot, hidrosanitaret jane inkaso,me ashensore nga me te mirat ne treg.Kompleksi ALBSOK ndodhet ne nje nga zonat me ne zhvillim dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme, 88 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Kompleksi eshte ne fazen perfundimtare te punimeve.Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
57.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK SIRI KODRA PRANE ISH FRIGORIFERIT NE TIRANE (42214413)

Siri Kodra prane Ish Frigoriferit | 74 M2 | 550 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre moderne , siperfaqe 74m², kati 3 ne nje pallat te ri pa ashensor. Organizohet ne nje sogiorno te madhe, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone dhe korridor shperndares te dhomave. I pajisur me2 Televizore smart Qled2 kondicionereBiblioteke Kuzhine e kompletuar Furrepianure elektrike+gaz Uje i pijshem Ecosoft me impiant te montuar per nje vit, 74 M2, Property ID : 42214413 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/03/2023
550,00 euro
)