Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA STUDENTI

pak minuta larg Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit | 75 M2 | 370 Euro

Rruga Studenti,pak minuta larg Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, jepet me qera...

Botuar më 23/02/2024
370,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT , , SHITET APARTAMENT 2+1, 90,000 EURO

prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi dhe prane QSUT | 82 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 82 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e nde...

Botuar më 23/02/2024
90.000,00 euro

21 DHJETORI

Pas Inxhinjeris se Ndertimit | 141.4 M2 | 185.000 Euro

21 Dhjetori, pas Inxhinjeris se Ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe ...

Botuar më 22/02/2024
185.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+BLK TEK SHKOLLA E BASHKUAR

Prane Credins Bank | 80 M2 | 105.000 Euro

Kati 3 ,jo i fundit,pallat ekzistues,Rikonstruksion total, Hyrje me ndricim natyral m...

Botuar më 22/02/2024
105.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK 21 DHJETORI

Tek Neranxi | 70 M2 | 600 Euro

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket...

Botuar më 17/02/2024
600,00 euro/muaj

RRUGA ASIM VOKSHI

ish Stacioni Trenit | 80 M2 | 130.000 Euro

Ish Stacioni Trenit, brenda unazes, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pa...

Botuar më 15/02/2024
130.000,00 euro

KINOSTUDIO

Rruga xhanfize keko | 1.440 M2 | 400 Euro

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1,, 1.440 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-30025

Botuar më 23/02/2024
400,00 euro/muaj

5 MAJI

5 Maji | 185 M2 | 180.000 Euro

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 2+1, 185 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, MRE-26584

Botuar më 23/02/2024
180.000,00 euro

SELITE

Rruga Rexhep Pinari | 70 M2 | 550 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 70 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31610

Botuar më 23/02/2024
550,00 euro/muaj

ALI DEMI

Rruga Pasho Hysa | 128 M2 | 350 Euro

Agjensia Morina jep me qera Hyrje Private 2+1, 128 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, MRE-31013

Botuar më 23/02/2024
350,00 euro/muaj

SIRI KODRA

Rruga Siri Kodra | 95 M2 | 600 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 95 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31383

Botuar më 23/02/2024
600,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Rruga Dali Ndreu | 70 M2 | 400 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, 70 M2, kati 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31282

Botuar më 23/02/2024
400,00 euro/muaj

ASTIR

Vila L | 95 M2 | 450 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 95 M2, 5 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31170

Botuar më 23/02/2024
450,00 euro/muaj

FRESK

Rruga e Thesarit | 100 M2 | 400 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 100 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31128

Botuar më 23/02/2024
400,00 euro/muaj

KAMEZ

Bulevardi Blu | 107 M2 | 350 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+Blk, 107 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31958

Botuar më 23/02/2024
350,00 euro/muaj

YZBERISHT

rruga 3 deshmoret | 82 M2 | 350 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 82 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, MRE-31951

Botuar më 23/02/2024
350,00 euro/muaj
)