Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

XHAMIA E TABAKEVE

afer shkolles se baletit | 80 M2 | 140.000 Euro

Prane Xhamise se Tabakeve, ne rrugen Shyqyri Ishmi, shitet apartament me siperfaqe 80...

Botuar më 27/09/2023
140.000,00 euro

TOWER BRIDGE

Rruga e Dibres | 115 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne nje kompleks te ri Tower Bridge. Ka nje siperfaqe totale prej 115 m2. Nodhet ne katin e 5 me akses ashensori. Hyrje e rregullt e mobiluar me standart bashkekohor. Organizohet nga salloni dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete nji prej te cilve me dritare si dhe dy ballkone ku nji eshte i mbyllur. Mundesi parkimi me cmim ekstra., 115 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/10/2023
500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: Rr. e Kavajes / 21 DhjetoriMe vendndodhje https://goo.gl/maps/pnBYbeoH6Zz4dPZd6 | 127 M2 | 800 Euro

Siperfaqe Neto: 119 m2Siperfaqe BRUTO: 127 m2Kati 3Ashensor: Po2 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMobiluarKondicioner: PoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Veri-LindjeID PLM 11052 - € 800 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 127 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
800,00 euro/muaj

SHESHI WILLSON, TIRANA E RE - SHESHI WILLSON, TIRANË, SHQIPËRI

Sheshi Willson, Tirana e Re - Sheshi Willson, Tiranë, Shqipëri | 70 M2 | 700 Euro

Ofrojme apartament 2+1 per qira prane Sheshit Willson. Apartamenti ndodhet ne katin e 2, pallat ekzistues, prane rruges kryesore. Mund te sherbeje per banim ose per zyra si p.sh.: zyre avokatie, noterie, laborator, qender kursesh, etj., 70 M2, 11 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 02/10/2023
700,00 euro

21 DHJETORI

Rruga Kongresi Lushnjes | 60 M2 | 600 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1+2 wc, 60 M2, 5 ambjente, kati 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti lirohet me date 6 tetor.

Botuar më 02/10/2023
600,00 euro/muaj

BRRYLI

Rruga Bardhyl | 76 M2 | 500 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1, 76 M2, 5 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/10/2023
500,00 euro/muaj

PRANE SPITALIT AMAVITA

PRANE SPITALIT AMAVITA | 95 M2 | 600 Euro

Shtepia ndodhet ne zonen e rruges se Elbasanit prane spitalit Amavita ne nje zone te qete.Shtepia eshte e sapo rikontruktuar me nje mobilim bashkekohor.Tipologjia 2+1 Preferohen Familjar Cmimi i Diskutushem, 95 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, Agjensi Imobiliare 0697898826

Botuar më 02/10/2023
600,00 euro/muaj

RRUGA STAVRI THEMELI

21 dhjetori | 100 M2 | 450 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qera pjese vile 3+1+2ballkon, 100 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/10/2023
450,00 euro/muaj

BRRYLI

Ne vije te pare te unazes | 70 M2 | 500 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1, 70 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/10/2023
500,00 euro

SHTEPI ME QERA - DON BOSKO TEK KOMPLEKSI FIORI DI BOSKO TIRANE (ID 42211378)

Don Bosko tek Kompleksi Fiori di Bosko | 90 M2 | 700 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera. Apartamenti me nje siperfaqe prej 90 m2 eshte i organizuar ne soxhorno , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , korridori lidhes dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 9 , ka mobilim te ri modern te paperdorur me pare pasi sapo eshte mobiluar . Te ne nje zone te qete , qe ofron te gjitha fasilitetet ,te preferuar nga vizitoret e huajCMIMI:700EURO, 90 M2, Property ID : 42211378 www.dreamalbania.a

Botuar më 02/10/2023
700,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA BARDHYL.

Rruga Bardhyl | 70 M2 | 105.000 Euro

Shesim apartament 2+1 tek rruga Bardhyl, prane Oslo.Apartamenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodeht ne katin e 4 jo te fundit te nje pallati ekzistues.Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.Cmimi eshte 105000 euro.Per me shume na kontaktoni., 70 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
105.000,00 euro
)