Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 2+1+BLLK ME CMIM OKAZION

Shkolla e Baletit | 88 M2 | 120.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natyral Zone e Qete qe Ofron te Gjitha Facilitetet e Nevojshme , Sh...

Botuar më 04/02/2023
120.000,00 euro/muaj

UNAZA E RE TEODOR KEKO PRANË HOTEL ROLAND

Unaza e Re Teodor Keko pranë Hotel Roland | 100 M2 | 45.000 Leke

Në Tiranë zona Unazës së madhe pranë Hotel Roland jepet me QERA apartament 2+1 m...

Botuar më 29/01/2023
45.000 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E FRESKUT, PRANE SPAR 2 (ID 41211107)

Fresk, prane Spar 2 | 74 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati i pare, bo...

Botuar më 28/01/2023
65.000,00 euro

SHITET SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË

Autostrada Tr-Drr | 140 M2 | 145.000 Euro

Duplexi organizohet ne: kati I poshtëm; koridor+ sallon spacioz + kend gatimi i vecu...

Botuar më 27/01/2023
145.000,00 euro

21 DHJETORI RRUGA FREDERIK SHIROKA

21 Dhjetori | 110 M2 | 400 Euro

Në Tiranë në Rrugën Frederik Shiroka pranë Market Joena jepet me QERA ap 2+1 me ...

Botuar më 26/01/2023
400,00 euro/muaj

!!SUPER OKAZION !! SHITET APARTAMENT 2+1BUZE BULEVARDIT ZOGU I PARE

Prane Ministrise se Drejtesise | 65 M2 | 105.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Nje nder Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e...

Botuar më 26/01/2023
105.000,00 euro

JEPET ME QERA 2+1 KODRA E DIELLIIT

KODRA DIELLIT | 82 M2 | 450 Euro

82 M2, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 04/02/2023
450,00 euro

JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 TEK TRENI KATE 3 VILE MODERNE

Rugica Gjon Mili | 80 M2 | 400 Euro

80 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 04/02/2023
400,00 euro/muaj

???JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ??

??Rruga Elbasanit tek Xibraku | 300 M2 | 300 Euro

??kati 3??Siperfaqa neto : 150 m2??Organizohet: ??Dhoma 2??Tualete 1?? Sallon -kuzhine e perbashket ??Ballkon 2 ??Ofrohet ??BOSH??Me parket??Kubatur e rregullt Cmimi: 300 Euro 1 qera +1garanci [ID KD 015 ], 300 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 04/02/2023
300,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! - TEK ARDENO ID: BILLION2498

TEK ARDENO | 91 M2 | 67.000 Euro

Ne nje zone shume te qete larg zhurmes dhe trafikut shesim super apartament 2+1. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron shume facilitete per nje jetese sa me te qete dhe komode, prane qendrave tregtare, industriale dhe me dalje direkt ne autostraden Tirane- Durres. Qetesia dhe siguria qe ajo zone ofron i jep me shume vlere apartamentit., 91 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500

Botuar më 04/02/2023
67.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! - TEK KOMUNA E PARISIT ID: BILLION2497

Tek Komuna Parisit | 117 M2 | 217.000 Euro

Ofrojme super apartament 2+1 ne shitje. Zona e Komunes eshte nje nga me te preferuarat per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te reja qe po ndertohet ne zone, me cilesi dhe standarte bashkekohore. Aktualisht eshte ne faze karabina., 117 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, r me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 04/02/2023
217.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Shkolla Asim Vokshi | 85 M2 | 500 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE "RRUGA E ELBASANIT"!! Gjimnazi Asim Vokshi Tiranë., 85 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
500,00 euro/muaj

RRUGA YMER BEQIRI TIRANE.

Jepet me qira kati i 2-te i nje Vile 2-Kateshe, ne rrugen Ymer Beqiri Tirane. | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qira kati i 2-te i nje Vile 2-Kateshe, ne rrugen Ymer Beqiri Tirane. Shtepia ndodhet afer bulevardit te ri mbi nen/stacionin elektrik Tirane. Shtepia eshte 2 kateshe me nje siperfaqe ndertimi 120 m2 me oborr te gjelberuar. Shtepia organizohet ne katin e dyte: nje sallon ndenje, nje dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, koridori dhe ballkoni. Shtepia eshte e mobiluar dhe e shtruar me parket., 120 M2, 7 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 04/02/2023
300,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! - NE YZBERISHT ID: BILLION2496

Ne Yzberisht tek Rruga 3 Deshmoret | 108 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament i tipologjise 2+1+2.Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te plote hipotekor., 108 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!+355692033500

Botuar më 04/02/2023
105.000,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA - LIQENI THATE

JEPET APARTAMENT ME QERA - LIQENI THATE | 115 M2 | 1.100 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~ 2+1~KATI 5~115 M2~ PALLAT I RI~ ME ASHENSOR~ ME PAMJE NGA LIQENI~ CMIMI 1.100€~TE LIQENI THATEKONTAKTONI 0676722221J700, 115 M2, 2 banjo

Botuar më 04/02/2023
1.100,00 euro

SHKOZË

Pallatet E Tom Doshit | 98 M2 | 320 Euro

Jepet me qira apartament 2+1. Mobilim i ri., 98 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Për më shumë informacion na kontaktoni në whatsapp!

Botuar më 04/02/2023
320,00 euro/muaj
)